OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Skrót meczu z Mazovią

31 maja 2019, godz. 13:08

Przedstawiamy skrót meczu Hutnik Warszawa z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Zapowiedź 28. kolejki

30 maja 2019, godz. 22:00

Przed nami 28. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik – MKS Ciechanów: Zapowiedź

30 maja 2019, godz. 21:53

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Ciechanów, w meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Porażka z Mazovią

29 maja 2019, godz. 22:10

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:2, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnik – Mazovia: Zapowiedź

28 maja 2019, godz. 09:07

W środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

MKS Ciechanów i Mazur Gostynin spadli z ligi

25 maja 2019, godz. 22:33

Zakończyła się 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wreszcie zwycięstwo!

25 maja 2019, godz. 19:52

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Przasnysz 3:2, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Bartosza Osolińskiego

25 maja 2019, godz. 08:44

Dzisiaj, tj. 25 maja, 31. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Bartosz Osoliński.

Marcin Sokołowski sędzią meczu

24 maja 2019, godz. 16:00

Marcin Sokołowski z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 27. kolejki

23 maja 2019, godz. 10:29

Przed nami 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

MKS Przasnysz – Hutnik: Zapowiedź

23 maja 2019, godz. 10:22

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Przasnysz, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Mecz z Mazovią 29 maja

22 maja 2019, godz. 15:35

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został przełożony na środę 29 maja, godzinę 18.00.

Wyniki 26. kolejki

19 maja 2019, godz. 13:23

Zakończyła się 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Mecz odwołany

18 maja 2019, godz. 11:03

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został odwołany z powodu obfitych opadów i złego stanu boiska.

Maciej Pietrzyk sędzią meczu

17 maja 2019, godz. 19:50

Maciej Pietrzyk z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 67
2 Ząbkovia Ząbki 66
3 KTS Weszło 61
4 Mszczonowianka Mszczonów 60
5 Hutnik Warszawa 60
6 KS CK Troszyn 59

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew  
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka  
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz.  
08/09.06 W Drogowiec Jedlińsk  
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock  
22.06 (s) 17:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
2 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 8
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 4
5 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3
6 Jan Piasek Jan Piasek 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY