OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Hutnik - Świt 4:2

10 czerwca 2022, godz. 00:01

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem Staroźreby 4:2, w meczu 33. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Hutnik - Świt

09 czerwca 2022, godz. 10:01

Jutro, w piątek, o godzinie 20.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Świt Staroźreby, w meczu 33. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Urodziny Fabiana Pacholaka

09 czerwca 2022, godz. 09:32

Dzisiaj, tj. 9 czerwca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Fabian Pacholak.

Urodziny Damiana Jaczewskiego

05 czerwca 2022, godz. 11:39

Dzisiaj, tj. 5 czerwca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Damian Jaczewski.

Wygrana w doliczonym czasie

04 czerwca 2022, godz. 15:57

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wisłą II Płock 3:2, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Wisła II - Hutnik

03 czerwca 2022, godz. 12:10

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnik - Żbik 5:1

01 czerwca 2022, godz. 21:45

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Żbikiem Nasielsk 5:1, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Hutnik - Żbik

31 maja 2022, godz. 12:07

Jutro, w środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Żbik Nasielsk, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Trzy punkty jadą na Bielany!

28 maja 2022, godz. 15:31

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Marcovią Marki 2:0, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Marcovia - Hutnik

27 maja 2022, godz. 10:33

Jutro, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Marcovią Marki, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnik - MKS Przasnysz 2:0

21 maja 2022, godz. 22:07

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 2:0, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Hutnik - Przasnysz

20 maja 2022, godz. 10:50

Jutro, w sobotę, o godzinie 18.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie MKS Przasnysz, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Bilety na mecz z Przasnyszem

19 maja 2022, godz. 11:01

Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko MKS Przasnysz.

Sokół - Hutnik 2:1

19 maja 2022, godz. 10:48

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Sokołem Serock 1:2, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Sokół - Hutnik

17 maja 2022, godz. 18:26

Jutro, w środę, o godzinie 19, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 80
2 Ząbkovia Ząbki 76
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 71
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 65

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY