OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Hutnik – Unia: Zapowiedź

07 czerwca 2018, godz. 13:48

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Unią Warszawa, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Będzie to ostatnie spotkanie w roli gospodarza w tym sezonie.

Zapowiedź 29. kolejki

07 czerwca 2018, godz. 08:36

Przed nami 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Wszystkie mecze odbędą się w obligatoryjnym terminie - w sobotę, o godzinie 11.

Urodziny Huberta Banaszczuka

04 czerwca 2018, godz. 11:44

Dzisiaj, tj. 4 czerwca, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Hubert Banaszczuk.

Wyniki 28. kolejki

03 czerwca 2018, godz. 21:14

Zakończyła się 28. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Do A Klasy spadła Wisła Maciejowice, która przegrała u siebie z Dębem Wieliszew 1:3.

Urodziny Pawła Tarnowskiego

02 czerwca 2018, godz. 09:34

Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnik Warszawa, Paweł Tarnowski.

Skrót meczu z Escolą

31 maja 2018, godz. 17:48

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Escolą Varsovia.

Urodziny Konrada Zezuli

31 maja 2018, godz. 09:59

Dzisiaj, tj. 31 maja, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Konrad Zezula.

Escola - Hutnik 1:5!

30 maja 2018, godz. 21:42

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 5:1, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Damian Piotrowski sędzią meczu

29 maja 2018, godz. 15:44

Damian Piotrowski będzie sędzią głównym spotkania Escola Varsovia - Hutnik Warszawa.

Escola - Hutnik: Zapowiedź

29 maja 2018, godz. 10:17

Jutro, w środę, o godzinie 18, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Informacja dla naszych kibiców: wejście na obiekt dostępne będzie od ul. Liczydło.

Skrót meczu z Bugiem II

28 maja 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bugiem II Wyszków.

Mecz z Escolą 30 maja

28 maja 2018, godz. 11:53

Najbliższy mecz wyjazdowy z Escolą Varsovia został przełożony z 3 czerwca na 30 maja (środa, godz. 18.)

Wyniki 27. kolejki

27 maja 2018, godz. 19:11

Zakończyła się 27. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa uzyskał awans do IV ligi, a pierwszym spadkowiczem jest Bug II Wyszków.

Hutnik w IV lidze!

26 maja 2018, godz. 16:27

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Bugiem II Wyszków 3:0, w meczu 27. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Tym samym Hutnicy zapewnili sobie awans do IV ligi!

Skrót meczu z Mazurem II

25 maja 2018, godz. 15:20

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Mazurem II Karczew.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)

Odeszli:

 

Sparingi

20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 (Książenice, godz. 10) – Legia II Warszawa (III liga)
02.03 (Hutnik, boisko B, godz. 10) - STF Champion (Liga Okręgowa)
02.03 (Hutnik, boisko B, godz. 12) – Znicz II Pruszków (Liga Okręgowa)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 42
2 Hutnik Warszawa 38
3 KS CK Troszyn 38
4 Mszczonowianka Mszczonów 36
5 KTS Weszło 36
6 Ząbkovia Ząbki 35

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY