OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Cezary Dzięgielewski sędzią meczu

03 maja 2019, godz. 15:15

Cezary Dzięgielewski z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Kasztelan Sierpc – Hutnik Warszawa.

Kasztelan – Hutnik: Zapowiedź

02 maja 2019, godz. 13:56

W sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Kasztelan rozgrywa swoje spotkania w Drobinie.

Skrót meczu z Wkrą

30 kwietnia 2019, godz. 12:26

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wkrą Żuromin.

Wyniki 22. kolejki

28 kwietnia 2019, godz. 15:39

Zakończyła się 22. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Tylko remis

28 kwietnia 2019, godz. 07:49

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Żuromin 1:1, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Michał Borkowski sędzią meczu

26 kwietnia 2019, godz. 12:29

Michał Borkowski z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin.

Hutnik – Wkra: Zapowiedź

25 kwietnia 2019, godz. 10:04

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Wkrą Żuromin, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 22. kolejki

25 kwietnia 2019, godz. 09:59

Przed nami 22. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Patryka Turko

25 kwietnia 2019, godz. 08:33

Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 23. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.

Wyniki 21. kolejki

21 kwietnia 2019, godz. 11:53

Zakończyła się 21. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wesołych Świąt!

21 kwietnia 2019, godz. 09:06

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Podział punktów w Gostyninie

19 kwietnia 2019, godz. 20:54

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mazurem Gostynin 2:2, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Dominika Marchelewicza

19 kwietnia 2019, godz. 08:26

Dzisiaj, tj. 19 kwietnia, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Dominik Marchelewicz.

Jakub Lewandowski sędzią meczu

18 kwietnia 2019, godz. 14:59

Jakub Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazur Gostynin – Hutnik Warszawa.

Mazur – Hutnik: Zapowiedź

18 kwietnia 2019, godz. 10:15

Jutro, w piątek, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Gostynin, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY