OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Zwycięstwo na koniec

16 czerwca 2018, godz. 14:37

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Victorią II Sulejówek 2:0, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

15 czerwca 2018, godz. 15:27

Piotr Kosiorek będzie sędzią głównym spotkania Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 30. kolejki

14 czerwca 2018, godz. 15:29

Przed nami ostatnia, 30. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Victoria II - Hutnik: Zapowiedź

14 czerwca 2018, godz. 15:23

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią II Sulejówek, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Unią

12 czerwca 2018, godz. 15:13

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Unią Warszawa. Hutnicy przegrali u siebie 1:3.

Urodziny Kacpra Winiarka

10 czerwca 2018, godz. 08:13

Dzisiaj, tj. 10 czerwca, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kacper Winiarek.

Wyniki 29. kolejki

09 czerwca 2018, godz. 17:45

Zakończyła się 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Błyskawica Warszawa przegrała na wyjeździe z Dębem Wieliszew 0:5 i spadła do A Klasy.

Hutnik - Unia 1:3

09 czerwca 2018, godz. 16:09

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Unią Warszawa 1:3, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Michał Więckowski sędzią meczu

08 czerwca 2018, godz. 16:48

Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Unia Warszawa.

Hutnik – Unia: Zapowiedź

07 czerwca 2018, godz. 13:48

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Unią Warszawa, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Będzie to ostatnie spotkanie w roli gospodarza w tym sezonie.

Zapowiedź 29. kolejki

07 czerwca 2018, godz. 08:36

Przed nami 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Wszystkie mecze odbędą się w obligatoryjnym terminie - w sobotę, o godzinie 11.

Urodziny Huberta Banaszczuka

04 czerwca 2018, godz. 11:44

Dzisiaj, tj. 4 czerwca, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Hubert Banaszczuk.

Wyniki 28. kolejki

03 czerwca 2018, godz. 21:14

Zakończyła się 28. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Do A Klasy spadła Wisła Maciejowice, która przegrała u siebie z Dębem Wieliszew 1:3.

Urodziny Pawła Tarnowskiego

02 czerwca 2018, godz. 09:34

Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnik Warszawa, Paweł Tarnowski.

Skrót meczu z Escolą

31 maja 2018, godz. 17:48

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Escolą Varsovia.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 57
2 Ząbkovia Ząbki 56
3 Wisła II Płock 55
4 KS CK Troszyn 52
5 Mszczonowianka Mszczonów 51
6 KTS Weszło 51

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki  
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock  
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki  
11/12.05 W Ursus Warszawa  
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew  
25/26.05 W Mszczonowianka  
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz.  
08/09.06 W Drogowiec Jedlińsk  
15/16.06 W Sokół Serock  
22.06 (s) 17:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
2 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 7
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 4
5 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3
6 Jan Piasek Jan Piasek 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY