OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Nie pytaj, co klub może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla klubu

13 czerwca 2019, godz. 16:10

Rozmowa z Jędrzejem Karaskiem, wiceprezesem Hutnika Warszawa o pomysłach na finansowanie klubu, budżecie i problemach warszawskiego sportu.

Zapowiedź 30. kolejki

13 czerwca 2019, godz. 10:30

Przed nami ostatnia seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik – Ożarowianka: Zapowiedź

13 czerwca 2019, godz. 10:24

W sobotę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Skrót meczu z Pogonią II

11 czerwca 2019, godz. 12:53

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Pogonią II Siedlce.

Kasztelan spadł do Ligi Okręgowej

10 czerwca 2019, godz. 08:28

Za nami przedostatnia seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Porażka w Siedlcach

08 czerwca 2019, godz. 16:26

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Pogonią II Siedlce 1:2, w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Paweł Gwiazda sędzią meczu

07 czerwca 2019, godz. 16:13

Paweł Gwiazda z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie sędzią głównym spotkania Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa.

Warsaw Sports Group gra z Hutnikiem Warszawa!

07 czerwca 2019, godz. 12:32

Agencja Warsaw Sports Group rozpoczyna prace na rzecz Hutnika Warszawa. W ramach podpisanej umowy o współpracy WSG wesprze Hutnik w obszarach marketingu, sponsoringu i public relations.

Zapowiedź 29. kolejki

06 czerwca 2019, godz. 07:53

Przed nami 29. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Pogoń II – Hutnik: Zapowiedź

06 czerwca 2019, godz. 07:53

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce, w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Skrót meczu z Ciechanowem

03 czerwca 2019, godz. 12:26

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z MKS Ciechanów.

Wyniki 28. kolejki

02 czerwca 2019, godz. 17:13

Zakończyła się 28. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Pawła Tarnowskiego

02 czerwca 2019, godz. 09:06

Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 33. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Paweł Tarnowski.

Wysokie zwycięstwo

01 czerwca 2019, godz. 14:00

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Ciechanów 8:1, w meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marcin Sochaj sędzią meczu

31 maja 2019, godz. 20:34

Marcin Sochaj z Kozienic będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 67
2 Ząbkovia Ząbki 66
3 KTS Weszło 61
4 Mszczonowianka Mszczonów 60
5 Hutnik Warszawa 60
6 KS CK Troszyn 59

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew  
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka  
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz.  
08/09.06 W Drogowiec Jedlińsk  
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock  
22.06 (s) 17:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
2 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 8
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 4
5 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3
6 Jan Piasek Jan Piasek 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY