OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Hutnik - MKS Przasnysz 2:0

21 maja 2022, godz. 22:07

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 2:0, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Hutnik - Przasnysz

20 maja 2022, godz. 10:50

Jutro, w sobotę, o godzinie 18.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie MKS Przasnysz, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Bilety na mecz z Przasnyszem

19 maja 2022, godz. 11:01

Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko MKS Przasnysz.

Sokół - Hutnik 2:1

19 maja 2022, godz. 10:48

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Sokołem Serock 1:2, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Sokół - Hutnik

17 maja 2022, godz. 18:26

Jutro, w środę, o godzinie 19, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Hutnik - Makowianka 3:1

16 maja 2022, godz. 10:57

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Makowianką Maków Mazowiecki 3:1, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Hutnik - Makowianka

13 maja 2022, godz. 10:40

Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Makowiankę Maków Mazowiecki, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Bilety na mecz z Makowianką

12 maja 2022, godz. 10:00

Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko Makowiance Maków Mazowiecki.

Drukarz - Hutnik 2:4

07 maja 2022, godz. 15:10

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Drukarzem Warszawa 4:2, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Zapowiedź: Drukarz - Hutnik

06 maja 2022, godz. 09:38

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Sparingi

28.01 – Naprzód Zielonki 4:0 (testowany x2, Wielgosz, Pacholak)
28.01  – Okęcie Warszawa 4:0 (Ignacak x2, Nowik, Kowalski)
04.02 (godz. 12.15, boisko B) – Milan Milanówek (V liga)
04.02 (godz. 14.15, boisko B) – Unia Warszawa (V liga)
11.02 (godz. 10, boisko B) – KS Łomianki (Liga Okręgowa)
11.02 (godz. 12.30, boisko B) – Pelikan Łowicz (III liga)
18.02 (godz. 12.30, boisko B) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III liga)
25.02 (Legionowo) – Legionovia Legionowo (III liga)
04.03 (Chlebnia) – LKS Chlebnia (V liga)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Victoria Sulejówek 41
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 40
3 KS CK Troszyn 37
4 Wisła II Płock 33
5 Orzeł Baniocha 30
6 Hutnik Warszawa 27

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
06.08 (s) 13:00 W Marcovia Marki 3:2
13.08 (s) 19:00 D MKS Piaseczno 2:4
20.08 (s) 13:00 W Escola Varsovia 3:2
26.08 (pt) 18:00 D Mszczonowianka Mszczonów

2:2

31.08 (ś) 17:00 W Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
04.09 (n) 18:00 D KS CK Troszyn 2:3
10.09 (s) 14:00 W Mazur Karczew 1:0
17.09 (s) 16:00 D KS Raszyn 6:0
24.09 (s) 16:00 W MKS Przasnysz 6:0
01.10 (s) 15:00 D Wilga Garwolin 2:4
08.10 (s) 15:00 W Ząbkovia Ząbki 0:0
15.10 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:4
22.10 (s) 14:00 W Oskar Przysucha 3:1
29.10 (s) 13:00 D Narew Ostrołęka 4:1
05.11 (s) 17:00 W Victoria Sulejówek 0:1
12.11 (s) 13:00 D Orzeł Baniocha 0:1
19.11 (s) 13:00 W Świt Staroźreby 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 17
2 Piotr Cudny Piotr Cudny 13
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 10
4 Daniel Bogucki Daniel Bogucki 5
5 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 5
6 Rafał Goluch Rafał Goluch 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY