OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Zapowiedź 26. kolejki

16 maja 2019, godz. 12:26

Przed nami 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 25. kolejki

16 maja 2019, godz. 09:33

Zakończyła się 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zabrakło minuty. Remis z Ząbkovią

15 maja 2019, godz. 20:30

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki 1:1, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Ząbkovia – Hutnik: Zapowiedź

14 maja 2019, godz. 08:48

Jutro, w środę, o godzinie 17.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 25. kolejki

14 maja 2019, godz. 08:28

Przed nami 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Mławianką

13 maja 2019, godz. 10:03

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Mławianką Mława.

Wyniki 24. kolejki

12 maja 2019, godz. 21:27

Zakończyła się 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Jakuba Górskiego

12 maja 2019, godz. 14:04

Dzisiaj, tj. 12 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Jakub Górski.

Piąty remis z rzędu

11 maja 2019, godz. 14:43

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mławianką Mława 1:1, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Adam Trędowicz sędzią meczu

10 maja 2019, godz. 13:31

Adam Trędowicz z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mławianka Mława.

Zapowiedź 24. kolejki

09 maja 2019, godz. 08:52

Przed nami 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik – Mławianka: Zapowiedź

09 maja 2019, godz. 08:47

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mławianką Mława, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Patryka Liszewskiego

08 maja 2019, godz. 08:23

Dzisiaj, tj. 8 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Liszewski.

Wyniki 23. kolejki

05 maja 2019, godz. 14:40

Zakończyła się 23. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Kolejny remis

04 maja 2019, godz. 20:15

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Kasztelan Sierpc 1:1, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY