OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Wyniki 14. kolejki

04 listopada 2018, godz. 13:00

Zakończyła się przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

Hutnik - Pogoń II 3:0!

03 listopada 2018, godz. 14:50

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Pogonią II Siedlce 3:0, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Rzechółko sędzią meczu

02 listopada 2018, godz. 14:23

Kamil Rzechółko z okręgu płockiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Pogoń II Siedlce.

Hutnik – Pogoń II: Zapowiedź

01 listopada 2018, godz. 12:57

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Pogonią II Siedlce, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 14. kolejki

01 listopada 2018, godz. 09:47

Przed nami przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

Wyniki 13. kolejki

28 października 2018, godz. 13:23

Zakończyła się 13. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Bez bramek w Ciechanowie

27 października 2018, godz. 18:45

Hutnik Warszawa bezbramkowo zremisował na wyjeździe z MKS Ciechanów, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marek Lewandowski sędzią meczu

26 października 2018, godz. 19:05

Marek Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa.

MKS Ciechanów – Hutnik: Zapowiedź

25 października 2018, godz. 13:38

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Ciechanów, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 13. kolejki

25 października 2018, godz. 09:38

Przed nami 13. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Przasnyszem

22 października 2018, godz. 14:56

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z MKS Przasnysz.

Wyniki 12. kolejki

20 października 2018, godz. 17:46

Zakończyła się 12. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik lepszy od Przasnysza

20 października 2018, godz. 14:55

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 4:3, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przemysław Replin sędzią meczu

19 października 2018, godz. 17:57

Przemysław Replin z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym meczu Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz.

Hutnik – MKS Przasnysz: Zapowiedź

18 października 2018, godz. 14:26

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Przasnysz, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY