Aktualności
Grzegorz Biele zawodnikiem Hutnika
16 sierpnia 2019, godz. 14:14
17-letni środkowy obrońca Grzegorz Biele przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Escoli Varsovia.
Podlasie – Hutnik: Zapowiedź
16 sierpnia 2019, godz. 13:34
Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Zapowiedź 2. kolejki
16 sierpnia 2019, godz. 13:28
Przed nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Wyniki 1. kolejki
15 sierpnia 2019, godz. 10:58
Zakończyła się 1. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Rezerwy w kolejnej rundzie
14 sierpnia 2019, godz. 23:36
Hutnik II Warszawa wygrał z UKS Siekierki 3:1, w meczu II rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.
Trzy punkty na początek!
14 sierpnia 2019, godz. 23:31
Hutnik Warszawa wygrał z KS Łomianki 3:2, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Karol Wójcik sędzią meczu
13 sierpnia 2019, godz. 21:35
Karol Wójcik z Siedlec będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – KS Łomianki.
Patryk Liszewski wypożyczony do Ożarowianki
13 sierpnia 2019, godz. 21:16
Patryk Liszewski został wypożyczony na rok do czwartoligowej Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.
Puchar: Hutnik II - UKS Siekierki
13 sierpnia 2019, godz. 21:02
Jutro, w środę, o godzinie 18.00, rezerwy Hutnika Warszawa rozpoczną rywalizację w Pucharze Okręgowym (II runda). Przeciwnikiem jest UKS Siekierki.
Hutnik – KS Łomianki: Zapowiedź
13 sierpnia 2019, godz. 16:48
Jutro, w środę, o godzinie 20.30, Hutnik Warszawa podejmować będzie KS Łomianki na inaugurację sezonu 2019/20 w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Zapowiedź 1. kolejki
13 sierpnia 2019, godz. 16:43
Przed nami inauguracja sezonu w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Wszystkie mecze zostały zaplanowane na środę.
Krystian Pusiak wypożyczony do GKS Niemce
13 sierpnia 2019, godz. 08:45
Krystian Pusiak został wypożyczony na rok do GKS Niemce (lubelska Liga Okręgowa).
Michał Zawistowski zawodnikiem Hutnika
12 sierpnia 2019, godz. 12:25
16-letni środkowy pomocnik Michał Zawistowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Talentu Warszawa.
Grzegorz Brzeziński w Marcovii
12 sierpnia 2019, godz. 12:22
Grzegorz Brzeziński przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującej w Lidze Okręgowej Marcovii Marki.
Artur Muchin wypożyczony do Hutnika
11 sierpnia 2019, godz. 14:22
19-letni skrzydłowy Artur Muchin został wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Korony Ostrołęka.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |