OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Trzy punkty na początek!

14 sierpnia 2019, godz. 23:31

Hutnik Warszawa wygrał z KS Łomianki 3:2, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Wójcik sędzią meczu

13 sierpnia 2019, godz. 21:35

Karol Wójcik z Siedlec będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – KS Łomianki.

Patryk Liszewski wypożyczony do Ożarowianki

13 sierpnia 2019, godz. 21:16

Patryk Liszewski został wypożyczony na rok do czwartoligowej Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.

Puchar: Hutnik II - UKS Siekierki

13 sierpnia 2019, godz. 21:02

Jutro, w środę, o godzinie 18.00, rezerwy Hutnika Warszawa rozpoczną rywalizację w Pucharze Okręgowym (II runda). Przeciwnikiem jest UKS Siekierki.

Hutnik – KS Łomianki: Zapowiedź

13 sierpnia 2019, godz. 16:48

Jutro, w środę, o godzinie 20.30, Hutnik Warszawa podejmować będzie KS Łomianki na inaugurację sezonu 2019/20 w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zapowiedź 1. kolejki

13 sierpnia 2019, godz. 16:43

Przed nami inauguracja sezonu w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Wszystkie mecze zostały zaplanowane na środę.

Krystian Pusiak wypożyczony do GKS Niemce

13 sierpnia 2019, godz. 08:45

Krystian Pusiak został wypożyczony na rok do GKS Niemce (lubelska Liga Okręgowa).

Michał Zawistowski zawodnikiem Hutnika

12 sierpnia 2019, godz. 12:25

16-letni środkowy pomocnik Michał Zawistowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Talentu Warszawa.

Grzegorz Brzeziński w Marcovii

12 sierpnia 2019, godz. 12:22

Grzegorz Brzeziński przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującej w Lidze Okręgowej Marcovii Marki.

Artur Muchin wypożyczony do Hutnika

11 sierpnia 2019, godz. 14:22

19-letni skrzydłowy Artur Muchin został wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Korony Ostrołęka.

Łukasz Jóźwiak odchodzi z Hutnika

11 sierpnia 2019, godz. 11:08

Łukasz Jóźwiak, który pełnił rolę asystenta trenera pierwszego zespołu, nie będzie w najbliższym sezonie pracował w sztabie szkoleniowym Hutnika Warszawa.

Ryś - Hutnik II 3:1

10 sierpnia 2019, godz. 09:13

Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały w meczu towarzyskim na wyjeździe z beniaminkiem Ligi Okręgowej Rysiem Laski 1:3.

Sebastian Duczek w Hutniku

10 sierpnia 2019, godz. 08:17

17-letni skrzydłowy Sebastian Duczek przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Odry Wodzisław Śląski.

Piotr Leśniewicz odchodzi z Hutnika

09 sierpnia 2019, godz. 12:37

Piotr Leśniewicz, kapitan zespołu i legenda klubu, nie będzie występował w najbliższym sezonie w pierwszym zespole Hutnika Warszawa.

Kamil Waćkowski wypożyczony z Wisły Płock

09 sierpnia 2019, godz. 10:17

19-letni środkowy obrońca Kamil Waćkowski został ponownie wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Wisły Płock.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 57
2 Ząbkovia Ząbki 56
3 Wisła II Płock 55
4 KS CK Troszyn 52
5 Mszczonowianka Mszczonów 51
6 KTS Weszło 51

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki  
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock  
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki  
11/12.05 W Ursus Warszawa  
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew  
25/26.05 W Mszczonowianka  
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz.  
08/09.06 W Drogowiec Jedlińsk  
15/16.06 W Sokół Serock  
22.06 (s) 17:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
2 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 7
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 4
5 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3
6 Jan Piasek Jan Piasek 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY