0

Wilga - Hutnik 2:4

20 lutego 2021, godz. 13:08, 629 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Wilgą Garwolin (IV liga) 4:2. Sparing został rozegrany w Miętnem.

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Hutników został udokumentowana dwoma trafieniami. W 8. minucie Sebastian Ignacak podał do Daniela Boguckiego, który skutecznym strzałem wykończył akcję. W 28. minucie Ignacak zdobył bramkę, po asyście Damiana Jaczewskiego, który występuje od zimowych przygotowań na nowej pozycji - jako napastnik.

Tuż po wznowieniu drugiej części gry gola strzelił Michał Butkiewicz, a chwilę później czwartą bramką, a swoją drugą, zdobył Bogucki. W końcówce Wilga odpowiedziała dwoma trafieniami, w tym jednym z rzutu karnego.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 10.00, klub z Bielan zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów (IV liga). Sparing odbędzie się w Markach, chyba że znów MCER Marki nie zdoła przygotować obiektu, wówczas poinformujemy o ewentualnej zmianie.

Wilga Garwolin - Hutnik Warszawa 2:4 (0:2)