OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Zmiana terminu meczu ze Świtem

06 czerwca 2023, godz. 15:04

Mecz 34. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby został przełożony z 17 czerwca na 8 czerwca (czwartek), godz. 12.00. Wstęp wolny!

Hutnik - Victoria 0:2

04 czerwca 2023, godz. 14:01

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Victorią Sulejówek 0:2, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Hutnik - Victoria

02 czerwca 2023, godz. 10:29

Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Victorię Sulejówek, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Narew - Hutnik 1:3

01 czerwca 2023, godz. 11:04

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Narwią Ostrołęka 3:1, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Narew - Hutnik

30 maja 2023, godz. 10:34

Jutro, w środę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Narwią Ostrołęka, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Hutnik - Oskar 2:2

28 maja 2023, godz. 10:32

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Oskarem Przysucha 2:2, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Hutnik - Oskar

26 maja 2023, godz. 13:12

Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Oskarem Przysucha, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Wisła II - Hutnik 1:1

21 maja 2023, godz. 11:31

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Wisłą II Płock 1:1, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Wisła II - Hutnik

19 maja 2023, godz. 10:33

Jutro, w sobotę, o godzinie 14, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Hutnik - Ząbkovia 1:4

18 maja 2023, godz. 10:22

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:4, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Hutnik - Ząbkovia

16 maja 2023, godz. 12:32

Jutro, w środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Ząbkovie Ząbki, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Wilga - Hutnik 0:4

14 maja 2023, godz. 12:25

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wilgą Garwolin 4:0, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Wilga - Hutnik

12 maja 2023, godz. 09:23

Jutro, w sobotę, o godzinie 17.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wilgą Garwolin, w meczu 27. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Hutnik - MKS Przasnysz 7:1

07 maja 2023, godz. 10:06

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 7:1, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Zapowiedź: Hutnik - MKS Przasnysz

05 maja 2023, godz. 08:59

Jutro, w sobotę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Przasnysz, w meczu 26. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 57
2 Ząbkovia Ząbki 56
3 Wisła II Płock 55
4 KS CK Troszyn 52
5 Mszczonowianka Mszczonów 51
6 KTS Weszło 51

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki  
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock  
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki  
11/12.05 W Ursus Warszawa  
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew  
25/26.05 W Mszczonowianka  
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz.  
08/09.06 W Drogowiec Jedlińsk  
15/16.06 W Sokół Serock  
22.06 (s) 17:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
2 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 7
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 4
5 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3
6 Jan Piasek Jan Piasek 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY