OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Skrót meczu z Dębem

23 kwietnia 2018, godz. 15:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Dębem Wieliszew.

Urodziny Karola Pasturczyka

23 kwietnia 2018, godz. 08:56

Dzisiaj, tj. 23 kwietnia, 28. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Karol Pasturczyk.

Zwycięstwo rezerw w Wołominie

22 kwietnia 2018, godz. 16:59

Hutnik II Warszawa wygrał na wyjeździe z Huraganem II Wołomin 3:2, w meczu 18. kolejki A Klasy, grupy I.

Złoty gol Prackiego

21 kwietnia 2018, godz. 14:35

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Dębem Wieliszew 2:1, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

20 kwietnia 2018, godz. 15:31

Piotr Kosiorek będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Dąb Wieliszew.

Hutnik – Dąb: Zapowiedź

20 kwietnia 2018, godz. 11:09

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Dębem Wieliszew, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 21. kolejki

20 kwietnia 2018, godz. 09:46

Przed nami 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu ze Świtem II

19 kwietnia 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki.

Wysokie zwycięstwo

18 kwietnia 2018, godz. 20:22

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki 9:0, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zmarł Jan Włodarczyk

18 kwietnia 2018, godz. 12:55

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były piłkarz Hutnika Warszawa, Jan Włodarczyk.

Michał Zajdel sędzią meczu

17 kwietnia 2018, godz. 15:48

Czwartoligowy arbiter Michał Zajdel będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki.

Hutnik – Świt II: Zapowiedź

17 kwietnia 2018, godz. 11:00

Jutro, w środę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Bobrem

16 kwietnia 2018, godz. 16:33

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz.

Wyniki 20. kolejki

15 kwietnia 2018, godz. 18:23

Zakończyła się 20. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Remis rezerw

15 kwietnia 2018, godz. 16:32

Hutnik II Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Pomiechówek 1:1, w meczu 17. kolejki A Klasy, grupy I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 80
2 Ząbkovia Ząbki 76
3 KS CK Troszyn 72
4 KTS Weszło 71
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 65

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów  
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 11
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Paweł Giel Paweł Giel 5
4 Patryk Koziara Patryk Koziara 5
5 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4
6 Dominik Bartnik Dominik Bartnik 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY