OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Urodziny Mateusza Molendy

22 czerwca 2018, godz. 09:35

Dzisiaj, tj. 22 czerwca, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Mateusz Molenda.

Umowa z trenerem przedłużona

21 czerwca 2018, godz. 13:26

Klub Hutnik Warszawa informuje, że umowa z trenerem Bartłomiejem Walewskim została przedłużona o rok.

Statystyki - liga

20 czerwca 2018, godz. 15:38

Przedstawiamy statystyki związane z rozgrywkami Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Victorią II

19 czerwca 2018, godz. 13:44

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Victorią II Sulejówek.

Statystyki - Hutnik (wiosna)

18 czerwca 2018, godz. 16:25

Przedstawiamy statystyki dotyczące rundy wiosennej sezonu 2017/2018 w wykonaniu zawodników Hutnika Warszawa.

Wyniki 30. kolejki

17 czerwca 2018, godz. 08:53

Zakończył się sezon w Lidze Okręgowej, grupie I. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki przegrał na wyjeździe z Agape Białołęka 0:3 i spadł do A Klasy.

Zwycięstwo na koniec

16 czerwca 2018, godz. 14:37

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Victorią II Sulejówek 2:0, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

15 czerwca 2018, godz. 15:27

Piotr Kosiorek będzie sędzią głównym spotkania Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 30. kolejki

14 czerwca 2018, godz. 15:29

Przed nami ostatnia, 30. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Victoria II - Hutnik: Zapowiedź

14 czerwca 2018, godz. 15:23

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią II Sulejówek, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Unią

12 czerwca 2018, godz. 15:13

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Unią Warszawa. Hutnicy przegrali u siebie 1:3.

Urodziny Kacpra Winiarka

10 czerwca 2018, godz. 08:13

Dzisiaj, tj. 10 czerwca, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kacper Winiarek.

Wyniki 29. kolejki

09 czerwca 2018, godz. 17:45

Zakończyła się 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Błyskawica Warszawa przegrała na wyjeździe z Dębem Wieliszew 0:5 i spadła do A Klasy.

Hutnik - Unia 1:3

09 czerwca 2018, godz. 16:09

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Unią Warszawa 1:3, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Michał Więckowski sędzią meczu

08 czerwca 2018, godz. 16:48

Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Unia Warszawa.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY