0

Hutnik - Nadnarwianka 7:0

06 marca 2021, godz. 13:31, 597 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Nadnarwianką Pułtusk 7:0. Sparing został rozegrany w Markach.

Do przerwy Hutnicy prowadzili 3:0. W 21. minucie po szybkim rozegraniu rzutu rożnego Mateusz Kowalski dośrodkował w pole karne, a Erwin Nowik strzałem głową wyprowadził zespoł na prowadzenie. Trzy minuty później wynik podwyższył Daniel Bogucki, po podaniu Damiana Jaczewskiego. W 39. minucie już Jaczewski trafił do bramki, a asystował Rafał Goluch.

Tuż po zmianie stron rezultat podwyższył Sebastian Ignacak, który dobił strzał Oliviera Aleksandra. W 56. minucie w polu karnym sfaulowany został Kowalski, a rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel. W 71. minucie Giel asystował przy trafieniu Michała Butkiewicza. Wynik sparingu został ustalony w ostatniej akcji, kiedy po podaniu Kowalskiego, gola strzelił testowany zawodnik (młodzieżowiec, IV liga).

W meczu z powodu choroby nie zagrali Kacper Siudak i Piotr Wielgosz, a także z powodu kontuzji nie wystąpił Paweł Michałek.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 10.30, Hutnik zmierzy się w sparingu na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 7:0 (3:0)
Nowik 21', Bogucki 24', Jaczewski 39', Ignacak 48', Giel (k) 56', Butkiewicz 71', zawodnik testowany 90'.
w Markach

Skład - I połowa: Andrzejczak - Waćkowski, Nowik, Kalisiak - Bogucki, Goluch, Trznadel, Turko - Kowalski, Jaczewski, Giel.

Skład - II połowa: Koncki - Waćkowski (Knap 62'), Nowik, Kalisiak - Aleksander, Giel (Kowalski 75'), Trznadel (Goluch 67'), Świderski - Kowalski (zawodnik testowany 62'), Butkiewicz, Ignacak.