OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Wojciech Trznadel zawodnikiem Hutnika

28 lipca 2020, godz. 12:45

19-letni środkowy pomocnik Wojciech Trznadel przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z czwartoligowej Warmii Olsztyn.

MKS Piaseczno - Hutnik 0:1

25 lipca 2020, godz. 14:11

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Piaseczno 1:0. Dla Hutników był to ostatni mecz towarzyski przed rozpoczęciem sezonu.

Sokół - Hutnik II 5:0

23 lipca 2020, godz. 20:47

Hutnik II Warszawa przegrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z Sokołem Serock 0:5.

Kacper Miriuk zawodnikiem Hutnika

23 lipca 2020, godz. 10:50

18-letni środkowy obrońca Kacper Miriuk przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Hutnika Warszawa z MKS Polonia Warszawa.

Urodziny Łukasza Stanisławskiego

22 lipca 2020, godz. 10:46

Dzisiaj, tj. 22 lipca, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Łukasz Stanisławski.

Maksymilian Grabowicz zawodnikiem Hutnika

21 lipca 2020, godz. 09:13

18-letni środkowy pomocnik Maksymilian Grabowicz przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Hutnika Warszawa z Ząbkovii Ząbki.

Kamil Waćkowski wypożyczony do Hutnika

20 lipca 2020, godz. 10:42

20-letni środkowy obrońca Kamil Waćkowski został ponownie wypożyczony na rok do Hutnika Warszawa z Wisły II Płock.

Victoria II - Hutnik II 2:4

19 lipca 2020, godz. 14:41

Rezerwy Hutnika Warszawa wygrały w meczu towarzyskim na wyjeździe z Victorią II Sulejówek 4:2.

LKS Chlebnia - Hutnik 5:3

18 lipca 2020, godz. 16:51

Hutnik Warszawa przegrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z LKS Chlebnia 3:5.

Transfery z klubu

17 lipca 2020, godz. 10:35

Sześciu zawodników nie będzie reprezentować barw Hutnika Warszawa w następnym sezonie.

Terminarz Ligi Okręgowej

16 lipca 2020, godz. 11:33

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał podziału Ligi Okręgowej oraz przedstawił terminarze. Rezerwy Hutnika rywalizować będą w grupie I. Pierwszy mecz jest zaplanowany na 1/2 sierpnia.

Ryś - Hutnik II 4:1

10 lipca 2020, godz. 23:37

Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały w meczu towarzyskim z Rysiem Laski 1:4. Mecz został przerwany w 65. minucie z powodu obfitych opadów.

Bzura - Hutnik 2:3

10 lipca 2020, godz. 23:33

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z Bzurą Chodaków 3:2.

Józefowianka - Hutnik II 3:1

05 lipca 2020, godz. 19:35

Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały na wyjeździe z Józefowianką Józefów (A Klasa) 1:3, w swoim pierwszym meczu towarzyskim.

Urodziny Damiana Prackiego

05 lipca 2020, godz. 10:47

Dzisiaj, tj. 5 lipca, 30. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Damian Pracki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY