Aktualności
Hutnik – Ożarowianka: Zapowiedź
13 czerwca 2019, godz. 10:24
W sobotę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Skrót meczu z Pogonią II
11 czerwca 2019, godz. 12:53
Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Pogonią II Siedlce.
Kasztelan spadł do Ligi Okręgowej
10 czerwca 2019, godz. 08:28
Za nami przedostatnia seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Porażka w Siedlcach
08 czerwca 2019, godz. 16:26
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Pogonią II Siedlce 1:2, w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Paweł Gwiazda sędzią meczu
07 czerwca 2019, godz. 16:13
Paweł Gwiazda z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie sędzią głównym spotkania Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa.
Warsaw Sports Group gra z Hutnikiem Warszawa!
07 czerwca 2019, godz. 12:32
Agencja Warsaw Sports Group rozpoczyna prace na rzecz Hutnika Warszawa. W ramach podpisanej umowy o współpracy WSG wesprze Hutnik w obszarach marketingu, sponsoringu i public relations.
Zapowiedź 29. kolejki
06 czerwca 2019, godz. 07:53
Przed nami 29. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Pogoń II – Hutnik: Zapowiedź
06 czerwca 2019, godz. 07:53
W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce, w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Skrót meczu z Ciechanowem
03 czerwca 2019, godz. 12:26
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z MKS Ciechanów.
Wyniki 28. kolejki
02 czerwca 2019, godz. 17:13
Zakończyła się 28. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Urodziny Pawła Tarnowskiego
02 czerwca 2019, godz. 09:06
Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 33. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Paweł Tarnowski.
Wysokie zwycięstwo
01 czerwca 2019, godz. 14:00
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Ciechanów 8:1, w meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Marcin Sochaj sędzią meczu
31 maja 2019, godz. 20:34
Marcin Sochaj z Kozienic będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów.
Skrót meczu z Mazovią
31 maja 2019, godz. 13:08
Przedstawiamy skrót meczu Hutnik Warszawa z Mazovią Mińsk Mazowiecki.
Zapowiedź 28. kolejki
30 maja 2019, godz. 22:00
Przed nami 28. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |