OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Wysokie zwycięstwo

20 września 2020, godz. 14:50

Hutnik Warszawa wygrał z Bzurą Chodaków 5:0, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: Hutnik – Bzura

18 września 2020, godz. 17:44

W niedzielę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się z Bzurą Chodaków, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Skrót meczu z Troszynem

16 września 2020, godz. 18:25

Przedstawiamy skrót meczu z KS CK Troszyn, w którym Hutnik Warszawa zremisował 2:2.

W Pucharze z rezerwami Polonii

14 września 2020, godz. 20:50

Hutnik Warszawa rozpoczyna rywalizację w Pucharze Okręgowym na szczeblu warszawskim od V rundy. Hutnicy zmierzą się z rezerwami Polonii Warszawa (Liga Okręgowa).

Przegrana rezerw

13 września 2020, godz. 17:36

Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały ze Startem Otwock 1:4, w meczu 8. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Minuta od zwycięstwa

12 września 2020, godz. 20:54

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z KS CK Troszyn 2:2, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: KS CK Troszyn - Hutnik

11 września 2020, godz. 14:50

Jutro, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z KS CK Troszyn, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Skrót meczu z Mławianką

10 września 2020, godz. 14:09

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Mławianką Mława.

Remis rezerw

06 września 2020, godz. 18:31

Hutnik II Warszawa zremisował na wyjeździe z Polonią II Warszawa 1:1, w meczu 7. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Porażka z Mławianką

06 września 2020, godz. 14:35

Hutnik Warszawa przegrał z Mławianką Mława 0:1, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź: Hutnik - Mławianka

05 września 2020, godz. 09:56

Jutro, w niedzielę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa podejmować będzie Mławiankę Mława, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Urodziny Bartosza Konckiego

01 września 2020, godz. 22:25

Dzisiaj, tj. 1 września, 24. urodziny obchodzi bramkarz Hutnika Warszawa, Bartosz Koncki.

Skrót meczu z Żyrardowianką

01 września 2020, godz. 14:26

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Żyrardowianką Żyrardów, wygranego przez klub z Bielan 1:0.

Łukasz Szala wypożyczony do LKS Chlebnia

31 sierpnia 2020, godz. 20:59

32-letni napastnik Łukasz Szala został wypożyczony na rok, z możliwością powrotu w zimę, do LKS Chlebnia (Liga Okręgowa).

Wygrana rezerw

30 sierpnia 2020, godz. 20:24

Hutnik II Warszawa wygrał z Mazurem Radzymin 5:2, w meczu 6. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY