Aktualności
Zapowiedź: Hutnik - Żyrardowianka
28 sierpnia 2020, godz. 11:41
Jutro, w sobotę, o godzinie 11.30, Hutnik Warszawa podejmować będzie Żyrardowiankę Żyrardów, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II. Mecz odbędzie się na boisku Drukarza.
Skrót meczu z Huraganem
24 sierpnia 2020, godz. 11:21
Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Huraganem Wołominem. Hutnicy przegrali na wyjeździe 1:4.
Hutnik II - Agape 1:3
24 sierpnia 2020, godz. 08:42
Rezerwy Hutnika Warszawa przegrały z Agape Białołęka 1:3, w meczu 5. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Porażka w Wołominie
22 sierpnia 2020, godz. 14:31
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 1:4, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Zapowiedź: Huragan - Hutnik
21 sierpnia 2020, godz. 12:02
Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Wołomin, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Jakub Jackowski wypożyczony do Hutnika
19 sierpnia 2020, godz. 11:40
18-letni skrzydłowy Jakub Jackowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie rocznego wypożyczenia z Cracovii Kraków (CLJ).
Skrót meczu z Makowianką
18 sierpnia 2020, godz. 14:35
Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Makowianką Maków Mazowiecki. Hutnicy zremisowali 2:2.
KS Wesoła - Hutnik II 2:2
15 sierpnia 2020, godz. 16:21
Hutnik II Warszawa zremisował na wyjeździe z KS Wesoła 2:2, w meczu 4. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Tylko remis
15 sierpnia 2020, godz. 16:04
Hutnik Warszawa zremisował z Makowianką Maków Mazowiecki 2:2, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Maciej Knap zawodnikiem Hutnika
14 sierpnia 2020, godz. 15:18
17-letni pomocnik Maciej Knap przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z AKS SMS Łódź.
Zapowiedź: Hutnik – Makowianka
14 sierpnia 2020, godz. 09:51
Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się z Makowianką Maków Mazowiecki, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Pierwsze zwycięstwo rezerw
12 sierpnia 2020, godz. 20:46
Hutnik II Warszawa wygrał z Olimpią Warszawa 3:2, w meczu 3. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Radosław Graczyk wypożyczony do Hutnika
11 sierpnia 2020, godz. 11:16
19-letni napastnik Radosław Graczyk przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie rocznego wypożyczenia z Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Skrót meczu z Nadnarwianką
10 sierpnia 2020, godz. 14:32
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Nadnarwianką Pułtusk, wygranego przez klub z Bielan na wyjeździe 4:0.
Porażka rezerw
08 sierpnia 2020, godz. 23:04
Hutnik II Warszawa przegrał na wyjeździe z Wichrem Kobyłka 0:5, w meczu 2. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |