0

Hutnik - Mszczonowianka 3:1

27 lutego 2021, godz. 13:49, 647 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Mszczonowianką Mszczonów 3:1. Sparing został rozegrany w Markach.

W kolejnym sparingu ponownie Hutnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pomimo ciężkich treningów w obecnym okresie. Zawodnicy klubu z Bielan stworzyli sobie wiele stuprocentowych okazji, jednak zawodziła skuteczność. Do przerwy prowadziliśmy jedną bramką, po golu Piotra Wielgosza. Asystował Michał Butkiewicz.

Przeciwnik doprowadził do wyrównania w 63. minucie. W ostatnich minutach Hutnicy zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw, po asyście Pawła Giela, do siatki trafił Damian Jaczewski. A następnie, po podaniu Jaczewskiego, gola strzelił Olivier Aleksander.

Za tydzień, ponownie w sobotę, o godzinie 10, w Markach, Hutnik zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk.

Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 3:1 (1:0)
Wielgosz 38', Jaczewski 84', Aleksander 87' - 63'.
w Markach

Skład - I połowa: Andrzejczak - Wielgosz, Nowik (Waćkowski 32'), Kalisiak, Świderski (Bogucki 32') - Trznadel (Giel 32'), Goluch, Siudak - Kowalski, Butkiewicz, Turko.

Skład - II połowa: Andrzejczak (Szmigiel 82') - Bogucki, Waćkowski, Kalisiak (Nowik 61'), Wielgosz (Świderski 61') - Kowalski (Trznadel 61'), Goluch, Giel - Aleksander, Jaczewski, Ignacak.