0

Korona - Hutnik 0:3!

07 września 2019, godz. 20:27, 1191 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Koroną Ostrołęka 3:0, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsze pół godziny należało do gospodarzy, którzy wypracowali sobie dwie, trzy okazje, jednak zabrakło im skuteczności. Pod koniec pierwszej połowy Hutnika na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kowalski, po asyście Rafała Golucha. Kowalski na początku drugiej części gry dołożył drugie trafienie. Tym razem asystował Sebastian Duczek. Rezultat meczu w 86. minucie ustalił Paweł Giel, a podawał Karol Cimochowski.

W niedzielę, o godzinie 16.30, Hutnik zmierzy się ze Świtem Staroźreby. Mecz odbędzie się w Rembertowie, przy ul. Strażackiej 121.

Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)