0

Rezerwy pokonały KTS Weszło

14 września 2019, godz. 20:07, 856 wyświetleń

Hutnik II Warszawa wygrał z KTS Weszło 2:0, w meczu 4. kolejki A Klasy, grupy I.

Do przerwy gra była wyrównana, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Kilka minut po zmianie stron Hutnicy otworzyli wynik spotkania. Po podaniu Kamila Baki, bramkę zdobył Maciej Ziemski. Hutnik stworzył sobie kilka klarownych sytuacji, jednak zabrakło skuteczności. Goście również wypracowali kilka dogodnych okazji, lecz dobrymi interwencjami popisywał się Mateusz Kędzierski. W końcówce meczu Hutnicy ustalili rezultat meczu. Po dośrodkowaniu Sebastiana Barana, gola strzelił Szymon Kolasa.

Hutnik II Warszawa - KTS Weszło 2:0 (0:0)