0

Hutnik - Świt 4:2

10 czerwca 2022, godz. 00:01, 515 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem Staroźreby 4:2, w meczu 33. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

W 25. minucie Rafał Goluch podał w pole karne do Sebastiana Duczka, który z kilku metrów pokonał bramkarza. Siedem minut później Goluch minął obrońcę i zagrał do niepilnowanego Daniela Boguckiego, a ten strzałem z dziesięciu metrów umieścił piłkę w bramce gości. W ostatniej akcji pierwszej połowy pięknym uderzeniem z dystansu popisał się gracz Świtu i do przerwy było 2:1.

Po zmianie stron goście chcieli doprowadzić do wyrównania, ale w 55. minucie po kontrze Hutnika bramkę zdobył Paweł Giel. Asystował Sebastian Ignacak. Kilka minut później goście ponownie strzelili gola kontaktowego. W 76. minucie Hutnicy szybko rozegrali rzut wolny. Bogucki podał do Duczka, a ten zanotował swoje drugie trafienie w spotkaniu.

Za tydzień, w piątek, o godzinie 19.30, klub z Bielan zagra przy Marymonckiej 42 z KS CK Troszyn. Gospodarzem meczu będą rywale, którzy z powodu remontu swojego boiska zwrócili się z prośbą o przełożenie spotkania na nasz obiekt.

Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby 4:2 (2:1)
Duczek 25', 76', Bogucki 32', Giel 55' - Sobczak 45', Bykowski 63'.

Żółte kartki: Truskolaski, Zieliński, Sierpiński, Trakul, Sobczak - Bućko.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki, Nowik (Sidor 90'), Kalisiak, Turko (Pacholak 52') - Duczek (Grabowicz 77'), Cynt, Goluch (Trznadel 62'), Bućko (Zając 84'), Ignacak (Szabat 74') - Giel.

Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów-Ostrołęka).