0

Wygrana w doliczonym czasie

04 czerwca 2022, godz. 15:57, 573 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wisłą II Płock 3:2, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).

Spotkanie było wyrównanie, nie brakowało sytuacji z obu stron, a Hutnicy zaprezentowali poukładany, ofensywny futbol. W 13. minucie Paweł Giel wyłożył piłkę na 10 metr Danielowi Boguckiemu, który umieścił futbolówkę w bramce. W 35. minucie, po naszej stracie, gospodarze zdobyli bramkę po uderzeniu z 18 metrów. W 75. minucie Rafał Goluch zagrał w pole karne do Giela, którego strzał najpierw został zablokowany, a dobitka była już skuteczna. Jednak trzy minuty później rezerwy Wisły doprowadziły ponownie do wyrównania. W ostatniej, piątej minucie doliczonego czasu gry, Hutnicy wyszli z kontrą. Sebastian Ignacak podał do wychodzącego sam na sam Fabiana Pacholaka, a ten pokonał bramkarza i zanotował swoje premierowe trafienie w bielańskim klubie.

W piątek, o godzinie 20.30, Hutnik podejmować będzie Świt Staroźreby.

Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
Wiącek 35', Paciorek 78' - Bogucki 13', Giel 75', Pacholak 90'.

Żółta kartka: Kalisiak.

Hutnik: Andrzejczak - Bogucki (Grabowicz 60'), Nowik, Kalisiak (Sidor 78'), Turko (Pacholak 71') - Duczek, Cynt (Zając 78'), Trznadel (Goluch 60'), Bućko, Ignacak - Giel (Jaczewski 82').

Sędzia: Kamil Chmielewski (Warszawa).