0

Hutnik - Błonianka 2:1

21 lipca 2018, godz. 15:02, 1081 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Błonianką Błonie 2:1. Sparing został rozegrany na boisku Strefy Sportu w Rembertowie.

W 15. minucie Maciej Baranowski podał z własnej połowy do Damiana Prackiego, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki. W 35. minucie Błonianka wyrównała po strzale z rzutu wolnego. Minutę przed końcem meczu zwycięskiego gola, po uderzeniu z 15 metrów, strzelił Paweł Tarnowski.

Za tydzień klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z trzecioligową Unią Skierniewice. Mecz odbędzie się w Sierakowicach Lewych, w sobotę, o godzinie 12.

Nowym testowanym zawodnikiem był zawodnik testowany nr 1 (środkowy pomocnik, młodzieżowiec, liga juniorów). Zawodnik testowany nr 2 wystąpił gościnnie.

Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 2:1 (1:1)
Pracki 15', Tarnowski 89' - Gregorowicz 35'.
na boisku Strefy Sportu

Skład - I połowa: Winiarek (Andrzejczak 35') - Liszewski, Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 33'), Baranowski - Szala, Brzeziński, Drożdżal, Cimochowski, Turko - Pracki.

Skład - II połowa: Andrzejczak (zawodnik testowany 3 61') - Liszewski (Brzeziński 59'), Nowik (Waćkowski 59'), Marchelewicz, Baranowski (Turko 59') - Pusiak, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Ostaszewski, Tarnowski - Paradowski.