0

Żyrardowianka - Hutnik 1:3

04 sierpnia 2018, godz. 14:29, 910 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Żyrardowianką Żyrardów (Liga Okręgowa) 3:1. Sparing został rozegrany w Cegłowie.

W 24. minucie Maciej Baranowski został sfaulowany w polu karnym, a skutecznie z jedenastu metrów strzelił Bartosz Osoliński. W 38. minucie rywal doprowadził do remisu. W ostatnich czterech minutach meczu dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Giel. Asysty zaliczyli Paweł Tarnowski i Przemysław Sawicki.

Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)
Schamlewski 38' - Osoliński (k) 24', Giel 86', 90'.
w Cegłowie

Żółta kartka: Nowik.

Skład: Okrasa (Andrzejczak 46') - Liszewski, Nowik, Waćkowski, Baranowski (Goluch 31') - Szala, Osoliński, Brzeziński, Cimochowski, Turko - Gołasiewicz.

Skład od 62. minuty: Andrzejczak - Wielgosz, Baranowski, Marchelewicz, Goluch (Sawicki 75') - Pusiak (Paradowski 83'), Leśniewicz, Drożdżal, Giel, Tarnowski - Paradowski (Zuchora 75').