0

Porażka w Wołominie

22 sierpnia 2020, godz. 14:31, 646 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 1:4, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Do przerwy gospodarze prowadzili dwoma bramkami. W pierwszym kwadransie drugiej połowy Huragan dołożył kolejne dwa trafienia. Natomiast Hutnicy zdołali strzelić jedynie gola honorowego w doliczonym czasie gry. Po podaniu Macieja Ziemskiego, bramkę zdobył Paweł Giel.

W Hutniku zadebiutował Jakub Jackowski.

Za tydzień klub z Bielan podejmować będzie Żyrardowiankę Żyrardów. Mecz odbędzie się na Drukarzu, o godzinie 11.30.

Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1 (2:0)
Żmuda 14', 53', Figiel 23', 55' - Giel 90'.

Żółte kartki: Wielgosz, Ziemski.

Hutnik: Koncki - Wielgosz (Szala 72'), Nowik, Waćkowski, Bogucki - Stanisławski (Jackowski 46'), Grabowicz (Siudak 59'), Goluch, Trznadel (Ziemski 62'), Turko - Giel.

Sędzia: Jakub Mikołajewski (Ciechanów-Ostrołęka).