OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Brydżowa środa - 20.04

27 kwietnia 2022, godz. 10:43, 416 wyświetleń  

A A A

Kolejna bielańska środa z brydżem organizowana przez Hutnik Warszawa w Galerii Młociny za nami. Zagrało 20 zawodników, w tym 2 osoby po raz pierwszy. Turniej odbył się w postaci 9 3 rozdaniowych sesji tj. łącznie 27 rozdania na zapis maksymalny.

Tym razem  zwycięzcami (już po raz trzeci w dotychczasowej historii Bielańskich Śród w Galerii Młociny) okazała się para Krzysztof Szufnara i Damian Trojnara  (KAM BEK Warszawa) z wynikiem 62,04%, na drugim miejscu uplasowali się Radosław Rozman i Zygmunt Dumała reprezentujący odpowiednio drużyny: TEAM Natolin Warszawa i AKS Polonia Warszawa z wynikiem 61,11% (kolejne drugie miejsce Pana Zygmunta), a trzecie miejsce zajęli  Janusz Kowalczyk i Maciej Mosakowski (SAMOVOLKA SMART) z wynikiem 55,56%.
Szczegółowe wyniki pod linkiem: http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php

Wszystkie pary, które zajęły miejsca na podium otrzymały nagrody od organizatorów, w tym bony do wykorzystania w Galerii Młociny. 

Warto wskazać, że w Polsce zwycięska para z Galerii Młociny zajęła dopiero 40 miejsce (na 154 grające tego dnia pary) z wynikiem 55,31%, natomiast druga para z Galerii Młociny tj. Panowie Rozman i Dumała zajęli w skali kraju czwarte miejsce z wynikiem 62,73%. Również trzecia para w Galerii (Kowalczyk, Mosakowski) zajęła w kraju wyższe miejsce niż zwycięzcy tj. miejsce 29 z wynikiem 57,33%. To pokazuje, jak nieprzewidywalny czasami jest brydż, a skuteczność licytacji, wistu i rozgrywki warto zawsze porównywać w skali całego kraju. Tym większe gratulacje dla pary Rozman Dumała za wyczucie karty, ale i oczywiście dla pary Szufnara Trojnara za zwycięstwo w Galerii. Szczegółowe wyniki pod linkiem: https://r.bridgespider.com/25811/.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY