OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

15. Bielańska Środa

13 czerwca 2022, godz. 10:14, 393 wyświetleń  

A A A

15-ta bielańska środa z Hutnikowym brydżem w Galerii Młociny przyciągnęła 8 par. Turniej odbył się w postaci 7 4 rozdaniowych sesji tj. łącznie 28 rozdań na zapis maksymalny.

Zwyciężyła, co nie było niespodzianką para głównych faworytów Państwo  Irena i Jan Chodorowscy (Mokotów Warszawa) z wynikiem 67,86%,  na drugim miejscu uplasowała się para dotychczasowych rekordzistów, jeśli brać po uwagę zwycięstwa w Bielańskich Środach (4) tj. para Krzysztof Szufnara i Damian Trojnara (KAM BEK  Warszawa) z wynikiem 55,95%, a trzecie miejsce zajęła  para Krzysztof Stefaniak i Zdzisław Pietruszewski (odpowiednio KAM BEK Warszawa i Szlemik GT) z wynikiem 53,57%. Wszystkie trzy pary, które uplasowały się na podium zostały nagrodzone bonami od partnera klubu - Galerii Młociny. Szczegółowe wyniki w Galerii Młociny pod linkiem http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php.

Zwycięstwo państwa Chodorowskich w Galerii Młociny dało tej parze także zwycięstwo w całej Polsce z wynikiem 66,77%! Należy podkreślić, że drugi raz i to z rzędu para która wygrywa w Galerii Młociny wygrywa także w kraju. Brawa dla zwycięzców, okazuje się, że warto przychodzić i grać w Bielańskich Środach, a splendor z wygranej niesie się po całym kraju.   .   
Szczegółowe wyniki w Polsce pod linkiem: https://r.bridgespider.com/25883/

Zapraszamy na następną Bielańską Środę w Galerii Młociny. Mamy nadzieję, że coraz lepsza pogoda nie zniechęci zapalonych brydżystów z całej Warszawy i okolic od wizyty w Galerii Młociny już 15.06 o godz. 17.00.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY