OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

16. brydżowa środa

20 czerwca 2022, godz. 12:16, 418 wyświetleń  

A A A

16-ta bielańska środa z brydżem Hutnika w Galerii Młociny przyciągnęła 5 par. Turniej odbył się w postaci 6 5 rozdaniowych sesji tj. łącznie 30 rozdań na zapis maksymalny.

Zwyciężyła po raz kolejny para  Irena i Jan Chodorowscy (Mokotów Warszawa) z wynikiem 66,00%,  na drugim miejscu uplasowała się para Józef Nowik i Arkadiusz Ciechomski (Singleton  Warszawa) z wynikiem 58,33%, a trzecie miejsce zajęła  para Arkadiusz Wódkowski i Piotr Piątkiewicz (odpowiednio ICO Wołomin Spójnia Warszawa i Hutnik Warszawa) z wynikiem 55,00%. Wszystkie trzy pary, które uplasowały się na podium zostały nagrodzone bonami od partnera klubu - Galerii Młociny. Szczegółowe wyniki w tego turnieju pod linkiem http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php. Szczególne gratulacje dla Pana Józefa Nowika, który kolejny raz melduje się na podium turnieju w Galerii Młociny oraz Akadiusza Ciechomskiego, który dzielnie wspierał swojego kolegę.

Zwycięstwo państwa Chodorowskich w Galerii Młociny dało tej parze 8 miejsce w całej Polsce z wynikiem 59,23%, parze Wódkowski - Piątkiewicz 22 miejsce (55,24%), a parze Nowik - Ciechomski 46 miejsce (51,49%).   .   

Szczegółowe wyniki w Polsce pod linkiem: https://r.bridgespider.com/25892/

W związku ze zbliżającym się Kongresem Brydżowym w Sławie, organizowanymi w całej Polsce tzw. wczasami brydżowymi oraz generalnie nadchodzącym okresem urlopowym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu Bielańskich Śród w Galerii Młociny w okresie od 22.06 do 31.08.2022 r.. Mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani grą w Galerii Młociny wrócą po wakacjach już 07.09 o godz. 17.00. Zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku, oczywiście z kartami w rękach.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY