OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

10. Brydżowa Środa

06 maja 2022, godz. 14:29, 417 wyświetleń  

A A A

4.05 już dziesiąty raz (jak ten czas szybko leci) odbyła się Bielańska Środa brydżowa z Hutnikiem w gościnnych progach Galerii Młociny. Tym razem turniej zgromadził 20 zawodników, w tym 2 osoby po raz pierwszy, co nie jest złym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy stali uczestnicy przebywali jeszcze na majówce.

Turniej odbył się w postaci 9 3 rozdaniowych sesji tj. łącznie 27 rozdania na zapis maksymalny.

Tym razem  zwycięzcami okazali się absolutni debiutanci w Galerii tj. para Anita Rakszewska-Michnowska i Grzegorz Bettin (Singleton Warszawa) z wynikiem 55,56%, na drugim miejscu uplasowali się Andrzej Łodziński i Szymon Więckowski  reprezentujący drużynę: WTS Deski z wynikiem 55,09%, , a trzecie miejsce zajęli  Krzysztof Szufnara i Damian Trojnara  (KAM BEK Warszawa) z wynikiem 54,63%.

Szczegółowe wyniki pod linkiem: http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php. Szczegółowe wyniki w skali kraju można sprawdzić pod linkiem: https://r.bridgespider.com/25811/.
Uzupełniając wyniki z 27.04 (dziewiąta Bielańska Środa w Galerii Młociny) informujemy, że zwycięzcami turnieju na maxy (27 rozdań) została para Krzysztof Szufnara i Damian Trojnara  (KAM BEK Warszawa) z wynikiem 56,05%, na drugim miejscu uplasowali się Zygmunt Dumała i Tomasz Kozłowski reprezentujący odpowiednio drużyny: AKS Polonia Warszawa i Kajakowa 50+ z wynikiem 54,81% (kolejne drugie miejsce Pana Zygmunta), a trzecie miejsce zajęli  Janusz Kowalczyk i Maciej Mosakowski (SAMOVOLKA SMART) z wynikiem 53,58%. Szczegółowe wyniki pod linkiem http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php, a wyniki w Polsce można sprawdzać pod linkiem https://r.bridgespider.com/25829/.     

Zapraszamy już teraz na Bielańską Środę w Galerii Młociny w dniu 11.05. W turnieju tym zagra arcymistrz  Lech Sadoś, który grywał w drużynie Hutnika Warszawa w latach siedemdziesiątych zeszłego wieku m.in. z arcymistrzem światowym Piotrem Gawrysiem. Kto chce zmierzyć się z Panem Lechem niech przyjdzie w najbliższą środę do Galerii Młociny na godz. 17.00.

I jeszcze prośba o uaktualnienie obecnej drużyny Hutnika Warszawa na stronie https://www.hutnikwarszawa.pl/sekcje/brydz.html

Obecny skład drużyny to:
1. Piotr Piątkiewicz - kapitan
2. Mariola Miklaszewska - sekretarz
3. Anna Zalewska
4. Andrzej Izwantowski
5. Jarek Markowski
6. Piotr Tokarski
7. Feliks Czechowski
8. Zbigniew GżałczyńskiKomentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY