OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Brydż w Galerii Młociny

23 maja 2022, godz. 15:53, 625 wyświetleń  

A A A

11-ta bielańska środa z brydżem w Galerii Młociny przyniosła rekord frekwencji w postaci 16 par tj.  32 zawodników, w tym 6 osób po raz pierwszy. Turniej odbył się w postaci siedmiu 4 rozdaniowych sesji tj. łącznie 28 rozdań na zapis maksymalny.

Zwyciężyła para arcymistrzów międzynarodowych tj. Państwo Irena i Jan Chodorowscy (Mokotów Warszawa) z wynikiem 64,53%, na drugim miejscu uplasowali się Janusz Kowalczyk i Maciej Mosakowski (SAMOVOLKA SMART) z wynikiem 62,60%, a trzecie miejsce zajęła  para reprezentująca barwy Hutnika Warszawa tj. Mariola Miklaszewska i Piotr Piątkiewicz z wynikiem 62,20%. Jedną z atrakcji turnieju w Galerii Młociny był występ reprezentującego przed ponad 45 laty barwy Dumy Bielan (Hutnika) arcymistrza Lecha Sadosia, który w parze z Krzysztofem Gołasiem (Czwórka Hutnik Warszawa) zajął szóste miejsce (53,77%).   

Szczegółowe wyniki pod linkiem: http://www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php

Wszystkie pary, które zajęły miejsca na podium otrzymały nagrody od organizatorów, w tym bony do wykorzystania w Galerii Młociny. 

Warto wskazać, że zwycięskie pary w Galerii Młociny uplasowały się również na trzech pierwszych miejscach w tzw. Bridge Spider (rozdania z turnieju w Galerii Młociny były równolegle rozgrywane w 10 innych ośrodkach w Polsce). I tak: na 125 par grających te same rozdania państwo Chodorowscy uzyskali wynik 68,13%, na drugim miejscu w Polsce znalazła się para Hutnika Warszawa tj. Mariola Miklaszewska i Piotr Piątkiewicz z wynikiem 64,12%, a na trzecim koledzy Janusz Kowalczyk i Maciej Mosakowski z wynikiem 62,66%.
Niech to będzie dobry prognostyk dla hutniczej drużyny przed nadchodzącym kolejnym zjazdem ligowym.

Szczegółowe wyniki pod linkiem: https://r.bridgespider.com/25847/.  Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY