0

Wysokie zwycięstwo

18 września 2022, godz. 13:02, 407 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z KS Raszyn 6:0, w meczu 8. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.

W 12. minucie Filip Bućko dośrodkował w pole karne, a akcję skutecznie zamknął Sebastian Duczek. W 39. minucie Teo Kurtaran pewnie wykorzystał rzut karny, po tym jak faulowany był Sebastian Ignacak.

W 55. minucie Hutnicy przejęli piłkę pod polem karnem gości i po dwójkowej akcji Duczek - Jakub Górski, ten drugi pokonał bramkarza. Dziesięć minut później Patryk Piasecki dośrodkował z prawej strony boiska, a strzałem głową swoją drugą bramkę zdobył Duczek. W 77. minucie na listę strzelców, po podaniu Górskiego, wpisał się Paweł Giel. Pięć minut potem rezultat meczu ustalił Piasecki. Asystował Bućko.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z MKS Przasnysz.

Hutnik Warszawa - KS Raszyn 6:0 (2:0)
Duczek 12', 65', Kurtaran (k) 39', Górski 55', Giel 77', Piasecki 82'.

Żółte kartki: Piasecki, Waćkowski, Klinicki - Skotnicki.

Hutnik: Andrzejczak - Klinicki, Waćkowski (Goliński 81'), Kalisiak, Górski - Duczek (Turko 85'), Kurtaran, Dobrogost (Giel 56'), Bućko (Zając 85'), Ignacak (Wiechowski 85') - Piasecki (Kowalski 85').

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa).