0

Victoria - Hutnik 1:2

21 lipca 2021, godz. 23:10, 588 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Victorią Sulejówek 2:1.

Do przerwy był bezbramkowy remis. Gospodarze w 60. minucie objęli prowadzenie. Dziewięć minut później do bramki Victorii trafił Damian Jaczewski, a asystował Patryk Cynt. W 83. minucie Kacper Siudak strzelił zwycięskiego gola, po podaniu Sebastiana Ignacaka.

W najbliższą sobotę, o godzinie 10, Hutnicy zmierzą się w sparingu z Mszczonowianką Mszczonów. Mecz odbędzie się w Rembertowie.

Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki:
60' - Jaczewski 69', Siudak 83'.

Żółte kartki: Siudak, Wielgosz.

Hutnik: Koncki (Szmigiel 78') - Sidor (Grabowicz 46'), Waćkowski, Kalisiak (Sidor 65') - Bogucki (Ignacak 46'), Siudak (Cynt 31'), Goluch (Siudak 61'), Turko (Wielgosz 46') - Cudny (Kowalski 31'), Butkiewicz (Jaczewski 46'), Giel (Cudny 61').