0

Staroźreby zdobyte

25 października 2020, godz. 17:45, 712 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 3:2, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Hutnicy objęli prowadzenie w 30. minucie. Paweł Giel dośrodkował do Kacpra Siudaka, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w ostatniej akcji pierwszej połowy. W 78. minucie w polu karnym sfaulowany został Daniel Bogucki, a gola z rzutu karnego strzelił Giel. Cztery minuty później, po asyście Rafała Golucha, wynik podwyższył Wojciech Trznadel. W międzyczasie Świt po jednej z akcji trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry rywal zdobył drugą bramkę, a chwilę później czerwoną kartką ukarany został bramkarz Hutnika. Pomimo nerwowej końcówki Hutnicy utrzymali rezultat.

Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
Sobczak 45', Sadowski 90' - Siudak 30', Giel (k) 78', Trznadel 82'.

Żółte kartki: Sadowski, Trakul - Nowik, Grabowicz, Koncki.

Czerwona kartka: Koncki (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Goluch - Aleksander (Stanisławski 73'), Siudak, Grabowicz, Trznadel (Andrzejczak 90'), Turko (Duczek 58') - Giel.

Sędzia: Marcin Falencki (Mława).