0

Legionovia - Hutnik 1:2

17 lipca 2021, godz. 17:13, 839 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z trzecioligową Legionovią Legionowo 2:1.

Do przerwy gospodarze prowadzili. W 62. minucie w polu karnym sfaulowany został Michał Butkiewicz, a rzut karny pewnie wykonał Kacper Siudak. Dziesięć minut poźniej, po rozegraniu rzutu wolnego, bramkę strzałem z przewrotki zdobył Przemysław Szabat.

W najbliższą środę, o godzinie 19, Hutnik zmierzy się w sparingu na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

Legionovia Legionowo - Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: 35' - Siudak (k) 62', Szabat 72'.

Żółta kartka: Grabowicz.

Hutnik - I połowa: Andrzejczak - Szabat, Waćkowski, Kalisiak (Sidor 32') - Bogucki (Turko 32'), Cynt, Goluch, Wielgosz - Kowalski, Jaczewski, Cudny (Ignacak 32').

Hutnik - II połowa: Koncki - Sidor, Waćkowski (Kalisiak 59'), Szabat - Wielgosz (Bogucki 59'), Grabowicz, Siudak, Turko - Ignacak, Butkiewicz, Kowalski (Cudny 59').