0

Hutnik - Mszczonowianka 2:2

03 sierpnia 2019, godz. 13:12, 825 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z czwartoligową Mszczonowianką Mszczonów 2:2.

Do przerwy przeciwnik prowadził jedną bramką. W 79. minucie Mszczonowianka podwyższyła prowadzenie. Chwilę później po błędzie defensywy rywala gola zdobył Łukasz Szala, a w 85. minucie bramkę z rzutu rożnego zdobył Patryk Turko.

W najbliższą środę Hutnik rozegra ostatni sparing przed ligą. W Rembertowie, o godzinie 18.30, zmierzymy się z Escolą Varsovia (Liga Okręgowa).

Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (0:1)
Szala 79', Turko 85' - Cudny 12', 79'.

Skład - I połowa: Andrzejczak - Sawicki (Goluch 30'), Nowik, Marchelewicz, Wielgosz - Stanisławski, Baranowski, Siudak, Duczek - Szala, Kowalski.

Skład - II połowa: Okrasa - Wielgosz (Sawicki 61'), Nowik (zawodnik testowany 1 61'), Waćkowski, Goluch - Stanisławski (Muchin 61'), Baranowski (Zawistowski 58'), Zuchora, Duczek (Turko 61') - Cimochowski, Kowalski (Szala 71).