OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Hutnicy wznowili treningi

23 stycznia 2019, godz. 23:18, 745 wyświetleń  

A A A

Dzisiaj, tj. w środę, piłkarze Hutnika Warszawa rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej. W pierwszym treningu wzięło udział 24 zawodników, w tym siedmiu testowanych graczy.

Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Testowani zawodnicy to: bramkarz (młodzieżowiec, Liga Okręgowa), środkowy obrońca (młodzieżowiec, liga juniorów), lewy obrońca (młodzieżowiec, liga juniorów), obrońca (A Klasa), pomocnik (młodzieżowiec, IV liga), skrzydłowi (młodzieżowcy, liga juniorów).

Spośród piłkarzy Hutnika nieobecni byli: z powodu kontuzji Paweł Okrasa oraz ze względu na chorobę Bartłomiej Gołasiewicz i Erwin Nowik. Od jutra treningi wznowią Mateusz Molenda i Paweł Giel, natomiast od poniedziałku do zajęć powróci Damian Pracki. Treningów nie rozpoczął Michał Paradowski.

W rundzie wiosennej w drużynie z Bielan nie zobaczymy Kacpra Winiarka i Adama Brzozowskiego. Winiarek szuka klubu, natomiast Brzozowski przebywa obecnie na testach w Mławiance Mława, do której najprawdopodobniej zostanie wypożyczony na pół roku.

Ponadto Kamil Waśniowski trenuje obecnie ze swoim macierzystym klubem – Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Waśniowski jest wypożyczony do końca sezonu, jednak z możliwością powrotu w zimę do Świtu.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY