1. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-08-13 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-08-13 |
16:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-08-13 |
17:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-08-13 |
17:30 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-08-13 |
17:30 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-08-13 |
17:30 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-09-20 |
16:30 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-08-11 |
19:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Sokół Serock |
|
2. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-08-19 |
11:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-08-19 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-08-19 |
12:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-08-19 |
14:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-08-19 |
17:30 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-08-20 |
17:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-08-20 |
17:30 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-08-20 |
17:30 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-08-26 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-08-27 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-08-27 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-08-27 |
14:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-08-27 |
15:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Sokół Serock |
2017-08-27 |
16:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-08-27 |
16:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-08-27 |
17:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
4. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-08-30 |
17:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-08-30 |
17:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-08-30 |
17:15 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-08-30 |
17:30 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-08-30 |
17:30 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-08-30 |
17:30 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-08-30 |
19:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-08-30 |
20:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Unia Warszawa |
|
5. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-02 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-09-02 |
11:00 |
|
R |
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-09-02 |
12:30 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-09-03 |
12:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-09-03 |
15:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-09-03 |
16:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-09-03 |
17:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-09-03 |
17:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Sokół Serock |
|
6. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-10 |
16:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-09-09 |
16:30 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-09-10 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-09-09 |
16:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-09-20 |
19:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-09-10 |
16:30 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-09-09 |
11:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-09-09 |
17:00 |
Z |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
|
7. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-17 |
16:30 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-09-17 |
16:30 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-09-16 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-09-16 |
16:30 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-09-18 |
19:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-09-16 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Sokół Serock |
2017-09-16 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-09-16 |
14:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
8. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-23 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-09-23 |
14:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-09-23 |
16:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-09-23 |
15:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-09-23 |
15:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-09-24 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-09-24 |
16:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-09-24 |
16:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Escola Varsovia |
|
9. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-01 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-10-01 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-10-01 |
16:30 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-10-01 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-09-30 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-09-30 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-10-01 |
15:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Sokół Serock |
2017-09-30 |
12:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
|
10. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-07 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-10-07 |
11:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-10-07 |
15:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-10-08 |
11:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-10-07 |
10:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-10-08 |
15:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-10-08 |
15:30 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-10-07 |
12:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Unia Warszawa |
|
11. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-14 |
16:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-10-15 |
16:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-10-15 |
14:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-10-14 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-10-14 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-10-15 |
15:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-10-14 |
14:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-10-14 |
15:30 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Sokół Serock |
|
12. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-09-21 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Sokół Serock |
2017-10-21 |
14:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-10-22 |
15:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-10-22 |
14:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2017-10-22 |
15:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-10-22 |
15:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-10-21 |
12:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-10-21 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
13. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-10-29 |
13:30 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-10-28 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-10-28 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-10-28 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-10-29 |
13:30 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-10-28 |
14:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-10-28 |
13:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2017-10-28 |
13:30 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Marcovia Marki |
|
14. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-04 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Marcovia Marki |
2017-11-05 |
14:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Sokół Serock |
2017-11-05 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2017-11-05 |
13:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2017-11-04 |
11:30 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2017-11-04 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2017-11-05 |
13:30 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2017-11-05 |
13:30 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Bug II Wyszków |
|
15. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2017-11-12 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Agape Białołęka |
2017-11-11 |
11:00 |
|
R |
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2017-11-11 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Unia Warszawa |
2017-11-12 |
13:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Escola Varsovia |
2017-11-11 |
12:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2017-11-11 |
12:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2017-11-11 |
13:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2017-11-12 |
11:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
|
16. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-04-18 |
17:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-03-19 |
18:30 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-03-17 |
15:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-03-17 |
11:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-03-17 |
15:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-04-18 |
17:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-03-17 |
19:30 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-04-11 |
18:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
17. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-03-24 |
16:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-03-25 |
12:30 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-03-25 |
16:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-03-24 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-03-25 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-03-25 |
17:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-03-25 |
15:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-03-25 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
|
18. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-03-31 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-03-30 |
17:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-03-30 |
19:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-03-31 |
12:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-03-31 |
11:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-04-25 |
17:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-03-31 |
16:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-03-30 |
16:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
|
19. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-04-07 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-04-07 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-04-08 |
12:30 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-04-08 |
16:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-04-08 |
13:15 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-04-08 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-04-08 |
11:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-04-08 |
14:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
20. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-04-14 |
15:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-04-15 |
12:30 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-04-15 |
16:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-04-14 |
13:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-04-14 |
16:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-04-14 |
16:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-04-14 |
13:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-04-15 |
16:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
|
21. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-04-22 |
16:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-04-21 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-04-21 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-04-23 |
19:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-04-21 |
17:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-04-22 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-04-22 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-04-22 |
17:30 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Mazur II Karczew |
|
22. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-04-28 |
10:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-04-29 |
14:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-05-09 |
19:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-04-29 |
16:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-04-28 |
14:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-04-28 |
15:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-04-28 |
11:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-04-29 |
11:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
23. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-05-06 |
16:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-05-06 |
17:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-05-05 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-05-05 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-05-06 |
12:30 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-05-06 |
14:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-05-06 |
15:30 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-05-06 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Bug II Wyszków |
|
24. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-05-12 |
11:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-05-12 |
11:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-05-12 |
17:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-05-13 |
12:30 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-05-13 |
16:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-05-12 |
15:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-05-12 |
16:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-05-12 |
16:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
25. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-05-19 |
16:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-05-19 |
13:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-05-20 |
17:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-05-19 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-05-19 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-05-20 |
12:30 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-05-20 |
16:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-05-20 |
18:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Escola Varsovia |
|
26. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-05-23 |
18:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-05-23 |
15:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-05-23 |
19:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-05-23 |
17:00 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-05-23 |
19:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-05-24 |
18:30 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-05-23 |
18:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-05-23 |
18:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
|
27. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-05-26 |
16:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-05-26 |
17:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Marcovia Marki |
2018-06-13 |
19:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-05-27 |
17:00 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-05-26 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-05-26 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Bug II Wyszków |
2018-05-27 |
12:30 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-05-27 |
14:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Unia Warszawa |
|
28. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-06-03 |
18:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
2018-06-03 |
18:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-05-30 |
18:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-06-03 |
18:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-06-03 |
14:30 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-06-03 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-06-03 |
17:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-06-02 |
11:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Sokół Serock |
|
29. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Marcovia Marki |
|
|
|
Agape Białołęka |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Sokół Serock |
|
|
|
Wisła Maciejowice |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Bóbr Tłuszcz |
|
|
|
Mazur II Karczew |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
|
|
Escola Varsovia |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Unia Warszawa |
2018-06-09 |
11:00 |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
30. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Agape Białołęka |
|
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Unia Warszawa |
|
|
|
Olimpia Warszawa |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Escola Varsovia |
|
|
|
Promnik Łaskarzew |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
|
|
Bóbr Tłuszcz |
2018-06-15 |
20:30 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
|
|
Dąb Wieliszew |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Sokół Serock |
2018-06-16 |
11:00 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
|
|
Marcovia Marki |
|