OFICJALNA STRONA

Liga okręgowa 2017/2018

Terminarz

Rozwiń wszystkie

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

20. kolejka

21. kolejka

22. kolejka

23. kolejka

24. kolejka

25. kolejka

26. kolejka

Data       Gospodarz Wynik Gość
2018-05-23 Agape Białołęka

- : -

Unia Warszawa
2018-05-23 Escola Varsovia

- : -

Victoria II Sulejówek
2018-05-23 Bug II Wyszków

- : -

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-05-23 17:00 Mazur II Karczew

- : -

Hutnik Warszawa
2018-05-23 Błyskawica Warszawa

- : -

Olimpia Warszawa
2018-05-23 Wisła Maciejowice

- : -

Promnik Łaskarzew
2018-05-23 Marcovia Marki

- : -

Bóbr Tłuszcz
2018-05-23 Sokół Serock

- : -

Dąb Wieliszew

27. kolejka

Data       Gospodarz Wynik Gość
2018-05-26 Sokół Serock

- : -

Agape Białołęka
2018-05-26 Dąb Wieliszew

- : -

Marcovia Marki
2018-05-26 Bóbr Tłuszcz

- : -

Wisła Maciejowice
2018-05-26 Promnik Łaskarzew

- : -

Błyskawica Warszawa
2018-05-26 Olimpia Warszawa

- : -

Mazur II Karczew
2018-05-26 11:00 Hutnik Warszawa

- : -

Bug II Wyszków
2018-05-26 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

- : -

Escola Varsovia
2018-05-26 Victoria II Sulejówek

- : -

Unia Warszawa

28. kolejka

Data       Gospodarz Wynik Gość
2018-06-02 Agape Białołęka

- : -

Victoria II Sulejówek
2018-06-02 Unia Warszawa

- : -

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-06-03 11:00 Escola Varsovia

- : -

Hutnik Warszawa
2018-06-02 Bug II Wyszków

- : -

Olimpia Warszawa
2018-06-02 Mazur II Karczew

- : -

Promnik Łaskarzew
2018-06-02 Błyskawica Warszawa

- : -

Bóbr Tłuszcz
2018-06-02 Wisła Maciejowice

- : -

Dąb Wieliszew
2018-06-02 Marcovia Marki

- : -

Sokół Serock

29. kolejka

Data       Gospodarz Wynik Gość
2018-06-09 Bug II Wyszków

- : -

Promnik Łaskarzew
2018-06-09 Marcovia Marki

- : -

Agape Białołęka
2018-06-09 Sokół Serock

- : -

Wisła Maciejowice
2018-06-09 Dąb Wieliszew

- : -

Błyskawica Warszawa
2018-06-09 Bóbr Tłuszcz

- : -

Mazur II Karczew
2018-06-09 Olimpia Warszawa

- : -

Escola Varsovia
2018-06-09 11:00 Hutnik Warszawa

- : -

Unia Warszawa
2018-06-09 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

- : -

Victoria II Sulejówek

30. kolejka

Data       Gospodarz Wynik Gość
2018-06-16 Agape Białołęka

- : -

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-06-16 11:00 Victoria II Sulejówek

- : -

Hutnik Warszawa
2018-06-16 Unia Warszawa

- : -

Olimpia Warszawa
2018-06-16 Escola Varsovia

- : -

Promnik Łaskarzew
2018-06-16 Bug II Wyszków

- : -

Bóbr Tłuszcz
2018-06-16 Mazur II Karczew

- : -

Dąb Wieliszew
2018-06-16 Błyskawica Warszawa

- : -

Sokół Serock
2018-06-16 Wisła Maciejowice

- : -

Marcovia Marki
Wiadomości
Skrót meczu z Błyskawicą Więcej...
Wyniki 25. kolejki Więcej...
Siedem do zera! Więcej...
Krzysztof Szczęsny sędzią meczu Więcej...
Hutnik – Błyskawica: Zapowiedź Więcej...
Zapowiedź 25. kolejki Więcej...

Zobacz wszystkie...

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 66
2 Victoria II Sulejówek 58
3 Unia Warszawa 57
4 Escola Varsovia 43
5 Marcovia Marki 42
6 Dąb Wieliszew 41

Pełna tabela...

Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Łukasz Szala Łukasz Szala 14
2 Paweł Tarnowski Paweł Tarnowski 12
3 Bartosz Osoliński Bartosz Osoliński 9
4 Jakub Polniak Jakub Polniak 8
5 Jakub Tazbir Jakub Tazbir 8
6 Damian Pracki Damian Pracki 8

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY