OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Adam Brzozowski zawodnikiem Hutnika

06 września 2018, godz. 11:17

20-letni prawy obrońca Adam Brzozowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego ze Znicza II Pruszków.

Zapowiedź 6. kolejki

06 września 2018, godz. 10:05

Przed nami 6. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

W pucharze z Józefovią

06 września 2018, godz. 09:45

W IV rundzie Pucharu Okręgowego Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z występującą w Lidze Okręgowej Józefovią Józefów.

Skrót meczu z Koroną

03 września 2018, godz. 15:42

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika z Koroną Ostrołęka.

Wyniki 5. kolejki

02 września 2018, godz. 11:27

Zakończyła się 5. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Remis z Koroną

01 września 2018, godz. 22:25

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Domżał sędzią meczu

31 sierpnia 2018, godz. 20:49

Karol Domżał z okręgu płockiego będzie sędzią głównym meczu Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa.

Kamil Waśniowski wypożyczony do Hutnika

31 sierpnia 2018, godz. 15:43

19-letni środkowy pomocnik Kamil Waśniowski został wypożyczony do Hutnika Warszawa na rok ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Igor Zuchora wypożyczony do Włocłavii Włocławek

31 sierpnia 2018, godz. 09:09

Igor Zuchora został wypożyczony na rok do czwartoligowej Włocłavii Włocławek.

Korona – Hutnik: Zapowiedź

30 sierpnia 2018, godz. 15:22

W sobotę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Mateusz Bojdziński (Wisła Płock (juniorzy))
Piotr Bujak (Wieczysta Kraków)
Grzegorz Dukowicz (Ursus II Warszawa)
Filip Gnas (Polonia Warszawa)
Wojciech Gorczyca (Mszczonowianka Mszczonów)
Antoni Górecki (Ursus Warszawa)
Krzysztof Jabłoński (Błonianka Błonie)
Oliwier Jagielski (Okęcie Warszawa)
Mykhaylo Koriazhnov (Ząbkovia Ząbki)
Patryk Koziara (Legionovia Legionowo)
Piotr Maślanka (Ząbkovia Ząbki)
Fabian Pacholak (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)
Maciej Prusinowski (Ursus Warszawa)
Kacper Siudak (Błonianka Błonie)
Paweł Tarnowski (Polonia Warszawa)
Maksymilian Vogtman (RD Agueda)
Kamil Waśniowski (Unia Skierniewice)
Bartosz Wiechowski (Madziar Nieporęt, powrót z wypożyczenia)
Marcin Wiechowski (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)
Patryk Winiarski (Legia Warszawa)
Mikołaj Zając (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Patryk Andrzejczak (Marcovia Marki)
Filip Bućko (Marcovia Marki)
Piotr Cudny (Marcovia Marki)
Sebastian Duczek (Marcovia Marki)
Jan Goliński (wyjazd do USA)
Rafał Goluch (Farmacja Tarchomin)
Grzegorz Kalisiak (Marcovia Marki)
Kacper Klinicki (Marcovia Marki)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska, wypożyczenie)
Jacek Ruciński (Talent Warszawa)
Kamil Szmigiel (przerwał treningi)
Patryk Turko (Polonez Warszawa)
Kamil Waćkowski (koniec kariery)
Piotr Wielgosz (koniec kariery)
Mikołaj Zając (Blask Odrzywół)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 KS CK Troszyn 22
2 Wisła II Płock 21
3 Hutnik Warszawa 17
4 Mszczonowianka Mszczonów 17
5 Ząbkovia Ząbki 16
6 Ursus Warszawa 15

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock  
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki  
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa  
14/15.10 W Mazur Karczew  
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka  
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz.  
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk  
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock  
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów  
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY