OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Sokół – Hutnik: Zapowiedź

26 kwietnia 2018, godz. 12:14

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 22. kolejki

26 kwietnia 2018, godz. 10:01

Przed nami 22. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Urodziny Patryka Turko

25 kwietnia 2018, godz. 09:33

Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.

Wyniki 21. kolejki

23 kwietnia 2018, godz. 21:15

Zakończyła się 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Trzy pierwsze zespoły wygrały swoje mecze.

Skrót meczu z Dębem

23 kwietnia 2018, godz. 15:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Dębem Wieliszew.

Urodziny Karola Pasturczyka

23 kwietnia 2018, godz. 08:56

Dzisiaj, tj. 23 kwietnia, 28. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Karol Pasturczyk.

Zwycięstwo rezerw w Wołominie

22 kwietnia 2018, godz. 16:59

Hutnik II Warszawa wygrał na wyjeździe z Huraganem II Wołomin 3:2, w meczu 18. kolejki A Klasy, grupy I.

Złoty gol Prackiego

21 kwietnia 2018, godz. 14:35

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Dębem Wieliszew 2:1, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

20 kwietnia 2018, godz. 15:31

Piotr Kosiorek będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Dąb Wieliszew.

Hutnik – Dąb: Zapowiedź

20 kwietnia 2018, godz. 11:09

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Dębem Wieliszew, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Mateusz Bojdziński (Wisła Płock (juniorzy))
Piotr Bujak (Wieczysta Kraków)
Grzegorz Dukowicz (Ursus II Warszawa)
Filip Gnas (Polonia Warszawa)
Wojciech Gorczyca (Mszczonowianka Mszczonów)
Antoni Górecki (Ursus Warszawa)
Krzysztof Jabłoński (Błonianka Błonie)
Oliwier Jagielski (Okęcie Warszawa)
Mykhaylo Koriazhnov (Ząbkovia Ząbki)
Patryk Koziara (Legionovia Legionowo)
Piotr Maślanka (Ząbkovia Ząbki)
Fabian Pacholak (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)
Maciej Prusinowski (Ursus Warszawa)
Kacper Siudak (Błonianka Błonie)
Paweł Tarnowski (Polonia Warszawa)
Maksymilian Vogtman (RD Agueda)
Kamil Waśniowski (Unia Skierniewice)
Bartosz Wiechowski (Madziar Nieporęt, powrót z wypożyczenia)
Marcin Wiechowski (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)
Patryk Winiarski (Legia Warszawa)
Mikołaj Zając (Nadnarwianka Pułtusk, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Patryk Andrzejczak (Marcovia Marki)
Filip Bućko (Marcovia Marki)
Piotr Cudny (Marcovia Marki)
Sebastian Duczek (Marcovia Marki)
Jan Goliński (wyjazd do USA)
Rafał Goluch (Farmacja Tarchomin)
Grzegorz Kalisiak (Marcovia Marki)
Kacper Klinicki (Marcovia Marki)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska, wypożyczenie)
Jacek Ruciński (Talent Warszawa)
Kamil Szmigiel (przerwał treningi)
Patryk Turko (Polonez Warszawa)
Kamil Waćkowski (koniec kariery)
Piotr Wielgosz (koniec kariery)
Mikołaj Zając (Blask Odrzywół)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 KS CK Troszyn 22
2 Wisła II Płock 21
3 Hutnik Warszawa 17
4 Mszczonowianka Mszczonów 17
5 Ząbkovia Ząbki 16
6 Ursus Warszawa 15

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock  
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki  
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa  
14/15.10 W Mazur Karczew  
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka  
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz.  
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk  
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock  
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów  
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY