OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT

09 października 2020, godz. 07:51, 458 wyświetleń  

A A A

Szanowni Uczestnicy,
z uwagi na planowane wprowadzenie Warszawy do żółtej strefy oraz związane z tym dodatkowe obostrzenia sanitarne, jesteśmy zmuszeni odwołać rywalizację dzieci w ramach IV Przeszkodowego Biegu Hutniczka. Przepraszamy za zaistniałe komplikacje, ale zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych uczestników jest dla nas priorytetem. A Huta ArcelorMittal Warszawa to przede wszystkim zakład pracy. W najbliższym czasie poinformujemy rodziców o sposobie zwrotu kwoty wpisowego.

Jednocześnie uspakajamy nieco starszych zawodników - IV edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika odbędzie się zgodnie z planem choć i w jego przypadku nie obeszło się bez koniecznych modyfikacji. COVID-19 wymusił na nas całkowitą zmianę trasy. Z tego powodu wszystkie hutnicze hale zostały zamknięte dla biegaczy do odwołania. Obecnie nasz zespół pracuje nad wytyczeniem nowej, równie atrakcyjnej, a co najważniejsze - w 100% bezpiecznej trasy, wiodącej po otwartych terenach huty, z wieloma ukrytymi niespodziankami i przeszkodami. Jesteśmy przekonani, że będzie ona równie emocjonująca, doprowadzając was do skrajnego wysiłku i łez. Dystans do pokonania pozostaje ten sam - ok. 12 km.

Mamy świadomość, że rywalizacja toczona w pracujących na pełnych obrotach halach hutniczych była niezapomnianym przeżyciem i jedną z głównych atrakcji naszej imprezy. Chcąc zrekompensować wam tę stratę, oferujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji zniżkę w wysokości 20% na wpisowe do przyszłorocznej odsłony.

Pamiętajcie - widzimy się już w najbliższą niedzielę!Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


~Totu : To jakis zart? Bieg hutniczka odwołany ze względu na dobro dzieci ktore nie chorują? Dzieci trenowaly dlugo, moze wystarczylo zmodyfikowac trasę? Test coopera na awf odbyl sie mimo obosttzen...

2020-10-10 godz. 15:42
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY