OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


VII Przeszkodowy Bieg Hutnika - podział na fale

06 października 2023, godz. 06:08

MOYA zagra razem z Hutnikiem Warszawa

28 lipca 2023, godz. 12:42

Sieć Stacji Paliw MOYA została partnerem klubu Hutnik Warszawa w rundzie jesiennej sezonu 2023/24. Podpisana umowa sponsoringowa dotyczy zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz czwartoligowej drużyny seniorów.

Wesołych Świąt!

09 kwietnia 2023, godz. 09:59

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2022, godz. 11:25

VI Przeszkodowy Bieg Hutnika - podział na fale

05 października 2022, godz. 16:53

65 lat Hutnika Warszawa

21 kwietnia 2022, godz. 12:56

Dzisiaj, tj. 21 kwietnia, Hutnik Warszawa obchodzi 65. rocznicę powstania klubu.

Wesołych Świąt!

17 kwietnia 2022, godz. 12:45

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2021, godz. 13:04

V Przeszkodowy Bieg Hutnika - podział na fale

08 października 2021, godz. 18:16

Znamy coraz więcej szczegółów Przeszkodowego Biegu Hutnika 2021!

02 sierpnia 2021, godz. 20:42

Tegoroczna, 5. już edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika (10 października) odsłoni nowe, zakazane rejony Huty ArcelorMittal Warszawa. Po rocznej przerwie uczestnicy ponownie wbiegną do hal oraz innych budynków.

Ceny pakietów startowych

14 lipca 2021, godz. 14:10

Przypominamy, że ceny pakietów startowych do 5. edycji Przeszkodowego Biegu Hutnika będą ulegać zmianie.

Zapisy do 5. edycji Przeszkodowego Biegu Hutnika

14 maja 2021, godz. 14:08

Informujemy, że trwają zapisy do zbliżającej się, 5. edycji Przeszkodowego Biegu Hutnika.

Wesołych Świąt!

04 kwietnia 2021, godz. 09:59

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2020, godz. 10:42

IV Przeszkodowy Bieg Hutnika - WYNIKI

11 października 2020, godz. 18:58

Przejdź do strony:

1 2 3 4

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Fabian Pacholak (powrót z wypożyczenia, Tygrys Huta Mińska)
Wojciech Muzyk (Stal Stalowa Wola)
Patryk Piasecki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
Kamil Waśniowski (powrót z wypożyczenia, Mazur Karczew)
Marcin Wiechowski (powrót z wypożyczenia, Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

Jan Balawejder
Patryk Bek
Daniel Bogucki
Ariel Borysiuk
Paweł Giel (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
Sebastian Ignacak
Mykhailo Koriazhnov (MKS Piaseczno)
Krzysztof Możdżonek
Erwin Nowik (Legionovia Legionowo)
Fabian Pacholak (Tygrys Huta Mińska)
Jakub Skowron
Maksymilian Vogtman
Damian Warchoł (MKS Piaseczno)
Kamil Waśniowski (Mazur Karczew)

Sparingi

13.07 - MKS Przasnysz 1:1 (Prusinowski)
17.07 (godz. 17.00, Radom) - Radomiak II Radom (V liga)
20.07 (godz. 10.00, Rembertów) - Legionovia Legionowo (IV liga)
27.07 (godz. 10.00, Płock) - Wisła II Płock (III liga)
03.08 (godz. 10.00, Rembertów) - Talent Warszawa (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 83
2 Ząbkovia Ząbki 77
3 KS CK Troszyn 75
4 KTS Weszło 72
5 Hutnik Warszawa 68
6 Mszczonowianka Mszczonów 66

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
09.03 (s) 14:30 W KS CK Troszyn 5:3
16.03 (s) 13:00 D Błonianka Błonie 3:0
23.03 (s) 15:00 W Oskar Przysucha 0:0
30.03 (s) 13:00 D KS Raszyn 2:0
06.04 (s) 16:00 W Wilga Garwolin 4:2
13.04 (s) 13:00 D MKS Piaseczno 3:2
20.04 (s) 19:00 W KTS Weszło 2:1
27.04 (s) 13:00 D Ząbkovia Ząbki 1:4
04.05 (s) 13:00 W Wisła II Płock 1:4
08.05 (ś) 19:00 D Marcovia Marki 1:0
11.05 (s) 15:00 W Ursus Warszawa 0:4
18.05 (s) 18:00 D Mazur Karczew 2:2
25.05 (s) 12:30 W Mszczonowianka 3:3
01.06 (s) 13:00 D Mazovia Mińsk Maz. 1:2
08.06 (s) 16:00 W Drogowiec Jedlińsk 4:0
15.06 (s) 13:00 W Sokół Serock 5:0
20.06 (cz) 19:00 D Józefovia Józefów 1:3
Lp   Zawodnik Bramki
1 Maksymilian Vogtman Maksymilian Vogtman 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 10
3 Patryk Koziara Patryk Koziara 7
4 Paweł Giel Paweł Giel 5
5 Mateusz Bojdziński Mateusz Bojdziński 4
6 Rafał Maciejewski Rafał Maciejewski 4

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY