OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

V Przeszkodowy Bieg Hutnika - podział na fale

08 października 2021, godz. 18:16, 2181 wyświetleń  

A A A

WAŻNE INFORMACJE❗️

•             Biuro zawodów (zarówno dla dorosłych, jak i dzieci) będzie czynne w sobotę w godz. 16:00-20:00 w Galerii Młociny (na parterze, przy bocznym wejściu od Zgrupowania AK ‘Kampinos’, między lokalami Martes Sport, a Primark), a także w dniu zawodów przed bramą Huty (Kasprowicza 132) w namiocie od 7:00 do 11:00. (Nie ma możliwości zmian fal i zapisów w biurze zawodów). Prosimy o odbieranie pakietów w sobotę, by nie odbierać ich na ostatnią chwilę.

•             Depozyt w namiocie czynny 7:00 – 15:00.

•             Na terenie Huty będą wyznaczone strefy dla kibiców oraz zawodników. Kibice NIE MOGĄ poruszać się poza strefą dla nich wydzieloną.  Podczas przejścia przez budynek ochrony prosimy o założenie maseczki oraz zdezynfekowanie rąk.

•             FALE

DOROŚLI :

Start pierwszej fali : 9:00

Każda kolejna fala wypuszczana będzie co 15 minut. Będzie łącznie 12 fal.

DZIECI:

Informacje dotyczące biegu dzieci:

Planowane starty dzieci:

Kategoria wiekowa

Dystans                                       Godzina startu

4-6 lat - ok. 600m                               9:45

7-8 lat - ok. 600m                              10:15

9-11 lat - ok. 800m                            10:35

12-15 lat- ok. 1600m (2 pętle)           10:55

•             Do strefy buforowej wyznaczonej na terenie Huty wpuszczane będę fale, tak aby na starcie znajdowała się fala startowa, w strefie buforowej kolejna fala. Logistyką w strefach będzie zarządzał specjalnie oddelegowany wolontariusz oraz prowadzący imprezę.

•             Zawodnicy otrzymają specjalne chipy, które muszą być przymocowane do obuwia, a po zakończonym biegu zwrócone organizatorowi. Na mecie będzie specjalne pudełko do którego w/w chipy zawodnicy są zobowiązani wrzucić.

•             Do dyspozycji po biegu będą polowe prysznice, a na rozgrzanie posiłek. Na posiłek będą specjalne talony znajdujące się w pakietach. Talon ten będzie można wykorzystać w określonych punkcie gastronomicznym znajdujących się w Galerii Młociny.

•             Start biegu zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego, zajezdni tramwajowej oraz stacji metra (I linia) - METRO MŁOCINY.

•             Parking przed terenem huty nie będzie dostępny dla uczestników. Dla uczestników udostępniony będzie parking Galerii Młociny.

•             Każda fala przed startem będzie zapraszana do strefy  buforowej. Po rozgrzewce zawodnicy przechodzą na strefę startu (nie ma możliwości zmiany fal).

•             Zawodnicy fal elite będą mieli opaski na rękę.

•             Zarówno zawodnicy elite jak i open maja wyłącznie jedno podeście do przeszkody. W przypadku niepokonania przeszkody, bądź niewłaściwego pokonania przeszkody będą musieli wykonać 30 burpees w strefie do tego wyznaczonej. Burpees musi być wykonany wg. wytycznych.

Burpees - Przysiad, jednoczesny wyrzut nóg w tył do podporu, zejście pompką do ziemi z dotknięciem podłoża klatką piersiową, podniesienie, wyskok.

•             Jakiekolwiek zejście z trasy poza linie wytyczone taśmą będzie dyskwalifikacją zawodnika.

•             Nie uderzenie ręką w puszkę zawieszoną na końcu przeszkody będzie traktowane jako nie zaliczenie przeszkody.

•             Trasa oznaczona będzie taśmą podwójnie i pojedynczo. Ze względów bezpieczeństwa od pojedynczej taśmy nie należy się oddalać na więcej niż 3 metry.

PODZIAŁ NA FALEKomentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


~AtT : Super fajnie i jasno napisane info.

2021-10-09 godz. 10:53

~Brayan : jest może jakaś mapka ?? parkin trasa wejscie

2021-10-09 godz. 10:57
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY