OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Zapowiedź: Hutnik - Świt

11 czerwca 2021, godz. 09:32, 291 wyświetleń  

A A A

Jutro, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa podejmować będzie Świt Staroźreby, w meczu ostatniej, 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Świt z 54 punktami na koncie jest aktualnie wiceliderem. Zespół ze Staroźreb wygrał szesnaście razy, sześciokrotnie zremisował i trzy razy przegrał. Bilans bramkowy naszego przeciwnika to 55-21.

Hutnik znajduje się na szóstej pozycji z dorobkiem 48 punktów. Hutnicy dotychczas odnieśli czternaście zwycięstw, sześciokrotnie zremisowali oraz doznali pięciu porażek. Nasz bilans goli to 61-31.

W rundzie jesiennej klub z BIelan wygrał na wyjeździe ze Świtem 3:2.

Sobotni mecz odbędzie się z udziałem publiczności. Możliwe jest zajęcie 25 procent trybun, w związku z czym spotkanie będzie mogło obejrzeć 75 osób. Zainteresowanych prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko) na wiadomość prywatną na Facebooku lub na e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl. W odpowiedzi poinformujemy o możliwości wejścia. W przypadku pozostania wolnych miejsc służba porządkowa będzie dopisywać zainteresowanych również tuż przed meczem przy bramie obiektu.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY