OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Wysokie zwycięstwo

07 października 2017, godz. 16:52, 407 wyświetleń  

A A A

Spotkanie było pod kontrolą klubu z Bielan. Hutnicy stworzyli sobie kilkanaście sytuacji, wynik mógł być wyższy. Swoje okazje, przez proste błędy w defensywie, mieli także gospodarze, jednak żadnej nie wykorzystali. Bohaterem meczu został Paweł Tarnowski, który zdobył pierwsze cztery bramki. W 12. minucie strzał oddał Łukasz Szala, bramkarz odbił piłkę, a do siatki futbolówkę dobił właśnie Tarnowski. W 39. minucie pomocnik Hutnika wykorzystał sytuację sam na sam po prostopadłym podaniu od Bartosza Osolińskiego.

W 71. minucie Tarnowski skompletował hat-tricka, a siedem minut później, po asyście Jakuba Tazbira, zdobył czwartego gola. W końcówce dwa trafienie zaliczył Rafał Kruk, który wszedł z ławki. Pomocnik klubu z Bielan skutecznie wykańczał akcje. Najpierw po podaniu Jakuba Polniaka, a później po zagraniu od Wiktora Ziółkowskiego. W ostatniej akcji meczu Polniak zagrał prostopadle do Bartosza Drożdżala, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i ustalił rezultat meczu na siedem do zera.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się u siebie z rezerwami czwartoligowego Mazura Karczew.

Błyskawica Warszawa – Hutnik Warszawa 0:7 (0:2)
Bramki: Tarnowski 12′, 39′, 71′, 78′, Kruk 81′, 87′, Drożdżal 90′.

Żółte kartki: Gołębiewski – Zezula.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Ziółkowski – Tazbir (Kruk 78′), Zezula (Cimochowski 71′), Osoliński, Drożdżal, Tarnowski – Szala (Polniak 81′).

Sędzia: Mateusz Marzec.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY