0

Wygrana w ostatnim sparingu

07 sierpnia 2019, godz. 21:57, 785 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Escolą Varsovia (Liga Okręgowa) 4:2.

W 30. minucie rywal objął prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Chwilę potem do wyrównania doprowadził Paweł Giel, a w ostatniej minucie pierwszej połowy drugiego gola dla klubu z Bielan zdobył Kacper Siudak. W 57. minucie przeciwnik doprowadził do remisu. Następnie, w 70. i 81. minucie dwie bramki strzelił Łukasz Szala.

Był to ostatni mecz towarzyski przed nowym sezonem. Za tydzień, w środę, Hutnicy rozegrają pierwszy mecz ligowy. Przeciwnikiem będzie KS Łomianki. Hutnik, w roli gospodarza, zagra na boisku BOPN przy ul. Obrońców Tobruku 11. Spotkanie jest zaplanowane na godzinę 20.30.

Hutnik Warszawa - Escola Varsovia 4:2 (2:1)
Giel 32', Siudak 45', Szala 70', 81' - (k) 30', 57'.
w Rembertowie

Skład - I połowa: Okrasa - Wielgosz (Sawicki 30'), Nowik, Marchelewicz, Goluch - Stanisławski, Zawistowski, Siudak, Duczek (Muchin 30') - Giel, Szala.

Skład - II połowa: Andrzejczak - Sawicki, Nowik (zawodnik testowany 1 60'), Waćkowski, Goluch (Wielgosz 60') - Stanisławski (Duczek 60'), Zawistowski (Siudak 75'), Zuchora, Muchin - Cimochowski, Giel (Szala 65').