0

Unia Skierniewice - Hutnik 3:1

31 lipca 2021, godz. 16:15, 510 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z trzecioligową Unią Skierniewice 1:3.

W 6. minucie w polu karnym sfaulowany został Mateusz Kowalski, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Giel (bramkarz obronił). W 21. minucie Rafał Goluch zagrał na wolne pole do Piotra Cudnego, który skutecznie przelobował golkipera. W 34. minucie gospodarze doprowadzili do remisu po strzale z rzutu karnego. Pięć minut później Unia objęła prowadzenie. Rezultat meczu gospodarze ustalili w 87. minucie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Narwią Ostrołęka, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy I.

Unia Skierniewice - Hutnik Warszawa 3:1 (2:1)