0

Trzy do zera

12 października 2019, godz. 20:37, 955 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z Wisłą II Płock 3:0, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

W 15. minucie Łukasz Stanisławski zagrał z prawej strony boiska w pole karne. Błąd defensywy wykorzystał Mateusz Kowalski, który z bliska umieścił piłkę w siatce. W 32. minucie Hutnicy mieli rzut wolny pośredni z 5 metrów, po tym jak bramkarz złapał futbolówkę po podaniu od własnego obrońcy. Uderzał Erwin Nowik, ale po piłka po plecach zawodnika rezerw Wisły przeszła tuż nad poprzeczką. W 39. minucie Stanisławski został sfaulowany w polu karnym, a pewnie rzut karny wykonał Paweł Giel. W końcówce pierwszej połowy dwie sytuacje miał Kacper Siudak. Najpierw jego strzał z 10 metrów dobre obronił golkiper, a następnie piłka po uderzeniu głową trafiła w poprzeczkę.

W 59. minucie okazję wypracował sobie Maciej Baranowski, który jednym zagraniem minął trzech zawodników, jednak bramkarz zdołał odbić jego uderzenia na róg. W 74. minucie Giel podał z lewej strony boiska na 15 metr do niepilnowanego Kowalskiego, który ładnym strzałem w okienko bramki ustalił rezultat meczu. Pod koniec meczu Karol Cimochowski z 10 metrów trafił w poprzeczkę.

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 3:0 (2:0)